Yardım Ani vowifi çalışmama sorunu

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Selamlar,

2 dk öncesine kadar sorun yoktu, biraz ince arama yapmam gerekti vowifi açıkken arama yapmaya çalıştığımda arama sonlandırıldı diyor direk.

Vodafone hattım, telefonu kaç defa kapattım açtım aynı sonuç, vowifi aktif ama aramıyor.

Genel bir sorun mu var acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Durum bu ımei kaydı yapılmadı daha 2 haftalık BL kilidini açılmasını bekliyorum 1 hafta süre vermişti, volte WiFi provisioned off da acaba onla mı ilgili dicem ama volte çalışıyor sorunsuz. Bir el atın :D

Son düzenleme:

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Yok mu kimsede çözüm? Forumu altına üstüne getirdim modem config demişler o bizde yok.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Oyla:

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
oradaki çözüm modem config dosyası üzerinden zaten hocam, note 10'da o dosya yok yani olmuyor, zaten yorumlara bakarsanız millet çıldırmış modem config yok bizde diye ama orada da cevap veren olmamış.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Vowifi kapatıp cihazı yeniden başlatın, sonra yeniden aktif edip çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Çalışmazsa aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

Oyla:

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Vowifi kapatıp cihazı yeniden başlatın, sonra yeniden aktif edip çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Çalışmazsa aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

Cihazım rootlu değil daha BL kilidinin açılmasını beklediğimi belirtmiştim, link için teşekkürler şayet BL kilidim açıldıktan sonra yüklediğim rom da da vowifi üzerinden arama alabilirken aramam yapamama gibi bir durum yaşarsam linkteki yönteme baş vuracağım.

Oyla:

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Aynı sorun bende de var. Aylardır kullandiğim volte bir anda gitti. Çağrı yaparken 3g ye düşüyor

Oyla:

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Aynı sorun bende de var. Aylardır kullandiğim volte bir anda gitti. Çağrı yaparken 3g ye düşüyor
Var hocam birseyler çözemedim ben de, iki hafta oldu telefonu alalı 2 haftadır sorunsuz vowifi kullanıyordum arama da geliyordu arama da yapabiliyordum.

Şimdi use vowifi açıkken arama alıyorum ama arama olmuyor, işin ilginç yanı bir defa dışarıdan eve geldim, WiFi ye bağlanmadan arama yaptım kendisi otomatik konuşma sırasında vowifi a geçmiş aramayı oradan sürdürmüş, çok saçma birseyler var çözemedim

Oyla:

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Save_Mi hocam ne yaptım be ettiysem de sorun çözülmedi, dediğiniz yöntemi de denedim, ama vowifi aktif olmasına rağmen arama yapamıyorum, arama geliyor ama, Vodafone hattı turkcelle taşısam acaba sorun çözülür mü bir bilginiz var mı?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Save_Mi hocam ne yaptım be ettiysem de sorun çözülmedi, dediğiniz yöntemi de denedim, ama vowifi aktif olmasına rağmen arama yapamıyorum, arama geliyor ama, Vodafone hattı turkcelle taşısam acaba sorun çözülür mü bir bilginiz var mı?
Hocam Vodafone hattınızla birlikte vowifi kullanırken Vodafone hattınızda 4.5G çekiyormuydu, şimdi hattınızda 4.5G aktif ve çekiyor mu? Arama geliyor ama arama yapamıyorsanız telefon uygulamasının verilerini temizleyip tekrar dener misiniz? Sizin cihazınızda paylaştığım SS bakarak IMS durumunu paylaşabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt