Mhsnrohat kullanıcısının son içeriği

1. Mhsnrohat

Rehber OTG Bağlantısı ile Bilgisayarsız TWRP Kurulumu

Az önce reeder bir cihaz ile resmi note 10 pro ya twrp yükledim ve sonuç olumlu hiç bir fark yok daha pratik ve güzel bütün komutlar algılanıyor her türlü işlem yapılır fastboot da yüklenebilir diye düşünüyorum 😅
  2. Mhsnrohat

Çözüldü Android 11 Xposed Kurulumu

Anlayan bi telefoncu ile önce görüş tam olarak sana ne yapacağını anlatsın o şekilde yaptır
  3. Mhsnrohat

Rehber OTG Bağlantısı ile Bilgisayarsız TWRP Kurulumu

Elinize sağlık gerçekten yerinde bir konu oldu
  4. Mhsnrohat

global sürüme geçmeyi dene çin sürümündesin
  5. Mhsnrohat

Rom bilgisi ve herhangi bi işlem yapıldı
  6. Mhsnrohat

Edxposed kurulmuyor magiskten
  7. Mhsnrohat

Uygulama Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

Firefox brave genellikle kullanıyorum pil açısından bilemem test etmedim ama Firefox eklentisi olduğu için bence daha iyidir
  8. Mhsnrohat

Yardım SIM Kart Servis Yok (K20 PRO)

Merhaba arkadaşlar bu sorun şu şekilde oluyor daha önce kullanılan sim karttan başka sim takıldığında bu sorunu veriyor mi 10t ve redmi4 cihazımda bu sorunla karşılaştım sorunu çözemedim eski hattı takınca çalışıyor farklı hattı takınca cpin kodu ekranından sonra çalışmıyor sim 2 ye takıldığında...
  9. Mhsnrohat

Rehber Ekran görüntüsü alınamıyor ÇÖZÜMÜ

Merhaba arkadaşlar bazı uygulamalar da ekran görüntüsü alamama sorunu ile karşılaştırdım bu sorun için forumda konu bulamadım eğer varsa yorumlarda belirtebilirsiniz . Xposed modülü kullanarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz Netflix olsun banka uygulamaları olsun istediginiz yerde SS ve...
  10. Mhsnrohat

Çözüldü Mi10t pro ekran kararma sorunu

Aynı sorunu yaşıyorum ve çözüm bulamadım ekran uyku modu 15saniyeye ayarlı ama ben tuş kilidine başladığım sürece ekran 2 günde açık kalıyor sadece 1 uygulama kapandı ama hangi uygulama hatırlamıyorum kendi uygulaması falan değildi 1620905703 Elinize sağlık düzeldi valla
  11. Mhsnrohat

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Aynen ısınma da çok oluyor nasıl yapacam bilemedim rom değişmek istemiyorum
  12. Mhsnrohat

Temiz kurulum yaptım hocam mi flastan temiz kurulumla beraber global rom attım sonrasında twrpden wipe leri yaptıktan sonra bu romu yükledim bilemedim
  13. Mhsnrohat

Elinize sağlık hocam yanlız uygulamalar kasıyor uygulama içinde kasılmalar oluyor bu sorun sadece bende mi bilginiz var mı 1620688929 Tepkime çok geç hocam
  14. Mhsnrohat

Genellikle mobil veride bazen WiFi bağlantısi yaparım
Üst Alt