mhmtsyk kullanıcısının son içeriği

1. mhmtsyk

HyperOS Redmi Note 12 Pro / Pro+ HyperOS

Taiwan romu yükledim ancak tema mağazasındaki çoğu tema ücretli ve dışardan tema yüklenemiyor. Bi çözüm önerisi olan var mı?
  2. mhmtsyk

Ben İngilizce kullanacağım.
  3. mhmtsyk

Hocam china romu global 1.0.1 in üzerine isim değiştirme yöntemi ile yükleyebilir miyim? Yoksa twrp ile mi yüklemeliyim.
  4. mhmtsyk

Hocam hyperos XiaomiEU rom mu tavsiye edersiniz yoksa taiwan rom mu
  5. mhmtsyk

Ben hyper OS global sürümü kullanıyordum dün Endonezya romunu isim değiştirme yöntemi ile yükledim ancak cihaz sürekli yeniden başladı ve mecburen format atmak zorunda kaldım. Twrp olmadan yükleme yöntemi var mı yoksa mecburen twrp ile mi yüklemeliyiz?
  6. mhmtsyk

Teşekkür ederim
  7. mhmtsyk

Bu telegram kanalında 1.0.1.0.UMOMIXM versiyonla yayınlanan global sürüm için full sürüm diyor. Bir önceki yüklediğim 1.0.1.0.UMOMIXM global versiyonda public sürüm diyordu. Ancak recovery için hızlı indirme bağlantısı bulamadım. Aranızda full sürüm için hızlı indirme bağlantısı paylaşabilecek...
  8. mhmtsyk

HyperOS Xiaomi.Eu_multi_Ruby_OS1.0.2.0 -(HyperOS)

Cmd ile mi kuracağız? Yoksa mitools ile mi
  9. mhmtsyk

Yardım Cepmarket Teknoway Mağduriyeti

Aslında bu gibi işlemleri yaparken ilgili servis bayii her ne ise yaptığı işi anlatan resmi bir belge almanız gerekiyor ki yarın hukuken haklı olasınız. Çünkü söz uçar yazı kalır.
  10. mhmtsyk

TürkTelekom 20GB 1500DK 1000SMS 90₺

Forum üzerinden dm yoluyla kimseye kişisel bilgi paylaşımı yapmayın illa tarife değiştireceksiniz bunu bayiiden yapın aksi halde üzücü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz
  11. mhmtsyk

Sıcak Fırsat VODAFONE 25GB (Süresi Bitmiştir)

Dediğinizi yaptım ancak ne yaptıysam olmadı.248₺ fiyat verdiler o tarife için
  12. mhmtsyk

Sohbet Bugün yakaladığım fotoğraf...

Öncelikle fotoğrafı güzel yakalamışsınız. Arı fobiniz olmasına rağmen büyük cesaret. Benimde örümcek fobim var ama ben de mercimek tanesi kadar olan bu örümceği poco f3 macro kamera ile çekmiştim.
Üst Alt