MetinS kullanıcısının son içeriği

1. MetinS

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.19 Beta / v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Ben yükledim bir sıkıntı görmedim. Gözle görünür bir değişiklikte göremedim. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. MetinS

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.19 Beta / v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Yeni güncelleme gelmiş. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.3.26/xiaomi.eu_multi_MI8_20.3.26_v11-10.zip/download MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. MetinS

Soru Bildirimleri Flaş Işığı İle Alma

Macrodroid tarzı programları inceleyebilirsiniz. Bir çok farklı işlem yapılabiliyor. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. MetinS

Ana Başlık Turkcell VoLTE - VoWifi hizmetlerini tüm cihazlara sundu.

Bu ekrana nasıl ulaşıyoruz acaba MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. MetinS

Hayır gelmedi yine de her ihtimale karşı aramayı denedim o da olmadı. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. MetinS

Simge bu ama Mi 8 de bir türlü getiremedim. Ayrıca, Turkcell in sitesinde Xiaomi için desteklenen modeller sadece aşağıdakiler görünüyor. Xiaomi Note 8 Xiaomi Note 8 Pro Xiaomi Redmi 8 Xiaomi Redmi 8A MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. MetinS

WiFi simgesinin altında telefon olan ayrı bir simge geliyor MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. MetinS

Telefonu Mi 8 olupta vowifi yi kullanabilen var mı? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. MetinS

Mi 8 de olmuyor MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. MetinS

Mi 8 EU beta 20.3.19 yüklü volte geldi ama vowifi simgesi gelmedi ve haliyle çalışmıyor. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. MetinS

Bende de işlem onaylandı. Fakat, vowifi simgesi gelmediği gibi arama da yapmadı. Belki tam olarak aktivasyonun tamamlanması için biraz beklemek gerekebilir. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. MetinS

Süper bir haber hocam bilgilendirme için teşekkürler. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. MetinS

Rica ederim. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. MetinS

Gelen bildirime tıklayın açılan pencerede sağ üstteki çark simgesine sonra da altta ki tek duran seçeneği kapatın. Buraya ayrıca, uygulama bilgisinden uygulama davranışları kısmından da ulaşabilirsiniz. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. MetinS

Yardım Tefonumun ekranı birden patliyor

Ayarlar / Ekran / Titreşim Önleme Modu'nu açarsanız sorun düzeliyor. En azından bende işe yaradı. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt