metin_kizildag kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mİ A3 ikiz uygulama yok mu.

Mİ A3 dün aldım. çift hattı aktif kullanıyorum. çift whatsapp kullanmam gerekiyor . ikiz uygulama ayarlarını bulamadım. acaba yok mu. ? yoksa bir uygulama önderirmisiniz.
  2. M

Satıldı Satılık Mi5s plus 6/128 anakart arızalı.

Kasa ve diğer hiçbiryerinde sorun yok. MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Yardım mi5s plus kapandı açılmıyor

Benim de mi5s plus cihazımda aynı sorun var. İzmirde bu işi yapan birileri var mı arkadaşlar. MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

slm. Mi5 s Plus cihazım 3 aylıkken ekran kapandı. kime götürdüysem. yazılım denediler en son anakart arızalı dendi. ne yapmak gerekir. izmirdeyim. yardımcı olursanız sevinirim.
  5. M

Mi 5S Plus Anakart arıyorım

Mi 5s Plus cihazımın anakartı arızalandı dediler. nerden ve kimden bulabilirim. link veya şahıs tanıdığı olan var mı .
  6. M

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Maalesef Nugat gelmedi.. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Tabii ki hangi cihaz için bakacağımı biliyorum. Ama haklısın daha kullandığı telefonun mi5 pro mu mi 5s plus mu olduğunu bilmeyen insanların yorumları okuyup yanlış yönlendiriliyoruz. Ayrıca alaycı bir cevap üslubu pek yakışmadı. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Eyvallah. Bazıları yükledim diyor. Çoktan çıktı diyor. Anlamadım gitti. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Bu mi 5s plus a olur mu. Bilen var mı. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Arkadaşlar Mi 5s plus 6/128 guncelleme hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Slm. Mı 5s plus kullanıyorum. Nereden indirdin. Link verirmisin. Ayrıca mi 5s plus nasıl çalışıyor biraz anlatır mısınız. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Nereden indiriniz. Link varmı MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Mi 5s plus için herhangi bir bilgisi olan kimse maalesef yok. Sanırım alan olmadı. Bende sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım en kısa zamanda gelir. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Cantara üstadım. Mi 5s plus ile ilgili kimi çoktan geldi diyor kimi daha almamış güncelleme alanlar nugat yok diyor. Bilgin varsa paylaşır mısınız bizimle. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt