Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

c3yt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HCahitSağlam
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
1

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Wipe ile sıfırlama nedir?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Telefonu rom hariç içindeki bütün her şeyin silinmesi demek, yedeklerinizi aldıktan sonra telefonu kapatıp ses açma ve Power düğmesine aynı anda basılı tutun karşınıza wipe & reset gibi bir bölüm çıkacak ses açma kapama tuşları ile onu seçtikten sonra wipe All data'yı seçin ve onaylayin işlem bittikten sonra reboot system now'dan telefonunuzu yeniden başlatın.

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Telefonu rom hariç içindeki bütün her şeyin silinmesi demek, yedeklerinizi aldıktan sonra telefonu kapatıp ses açma ve Power düğmesine aynı anda basılı tutun karşınıza wipe & reset gibi bir bölüm çıkacak ses açma kapama tuşları ile onu seçtikten sonra wipe All data'yı seçin ve onaylayin işlem bittikten sonra reboot system now'dan telefonunuzu yeniden başlatın.
Teşekkür ederim hocam gece yaptım wipe işlemini. İos kullanıyordum ve bu kavramlara biraz uzağım. Ayrıca ben halen pil konusunda sıkıntılar yaşıyorum. 3 saat ekran süresi geliyor. Bootloader kilidi için gece işlem yaptım ve onaylanmasını bekliyorum. Eşimin telefonda miui 7 var ve araba aküsü gibi bitmiyor pili. Bu arada telefonum mi5 64 gb versiyonu

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Teşekkür ederim hocam gece yaptım wipe işlemini. İos kullanıyordum ve bu kavramlara biraz uzağım. Ayrıca ben halen pil konusunda sıkıntılar yaşıyorum. 3 saat ekran süresi geliyor. Bootloader kilidi için gece işlem yaptım ve onaylanmasını bekliyorum. Eşimin telefonda miui 7 var ve araba aküsü gibi bitmiyor pili. Bu arada telefonum mi5 64 gb versiyonu

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Buyrun hal ortada

metin_kizildag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
mi 5
Konular
3
Bana gelmedi kendim indirdim yükledim hocam.
Slm. Mı 5s plus kullanıyorum. Nereden indirdin. Link verirmisin. Ayrıca mi 5s plus nasıl çalışıyor biraz anlatır mısınız.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13

Bende miui 8.2.1 güncellemesine geçmeden önce pilden şikayetçiydim 4 - 4,5 saat civarı ekran alıyordum 8.2.1'e geçtikten sonra 5,5 - 6 civarına çıktı ekran sürem. Cihazı kullanım şekline göre değişiyor sanırım. Ben face internet takiliyorum çoğunlukla, oyun film vb. yapınca benimde 4 saatin üstüne çıkmıyordu.

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Bende miui 8.2.1 güncellemesine geçmeden önce pilden şikayetçiydim 4 - 4,5 saat civarı ekran alıyordum 8.2.1'e geçtikten sonra 5,5 - 6 civarına çıktı ekran sürem. Cihazı kullanım şekline göre değişiyor sanırım. Ben face internet takiliyorum çoğunlukla, oyun film vb. yapınca benimde 4 saatin üstüne çıkmıyordu.
Ekran görüntüsünü attım bi bakın isterseniz. Yani benim telefonda mı sıkıntı var anlayamadım.

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Ekran görüntüsünü attım bi bakın isterseniz. Yani benim telefonda mı sıkıntı var anlayamadım.

Ekran görüntüsüne göre çok pil canavarı bir uygulama göremedim, o kullanıma göre gerçekten çok yemiş pili, ben yanlış yönlendirmiyim foruma ayrıca konu açarsanız bu ssleri atarak daha bilgililer yardımcı olacaktır.

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Ekran görüntüsüne göre çok pil canavarı bir uygulama göremedim, o kullanıma göre gerçekten çok yemiş pili, ben yanlış yönlendirmiyim foruma ayrıca konu açarsanız bu ssleri atarak daha bilgililer yardımcı olacaktır.
Teşekkür ederim

Üst Alt