methlayf kullanıcısının son içeriği

1. methlayf

Yardım Sim, titreşim, ses gitmesi.

Hocam götürdüm teknoway'a bu sorun kronik sorun 1500-2000 arası masrafı var dedi. Bende aldım geri geldim cihazı. Sök tak yapa yapa kullanıcaz iyice bozulana kadar artık yapacak birşey yok 😂
  2. methlayf

Şu 6 katlı olan yerden bahsediyorsunuz hocam sanırsam. Duymuştum orayı bi sorayım bakalım ne diyorlar.
  3. methlayf

Cihaz yurt dışı. İşçiliği iyi olan bi telefoncu arıyorum bulursaö eğer bırakacağım.
  4. methlayf

Merhabalar, 2 yıldır kullandığım cihazımın 2 gün önce sim kendi kendine gitmeye başladı. Resetleyince sorun çözülüyordu ama komple gitti bu sefer. Dün alt hoperlör gidip geliyordu. Bugün titreşim komple gitti ve bazen sarj alıyor bazen sarj almıyor. 3 gün öncesinde uzanırken uyuya kalıp elimden...
  5. methlayf

Çekiliş [Açıklandı] Xbox Gamepass Ultimate Çekilişi

Boşta duracağına mantıklı bir iş olmuş. Yerimizi ayıralım 😂
  6. methlayf

Soru İp tv alacagım öneriniz nedir

Bilgi alabilir miyim
  7. methlayf

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.12.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

WhatsApp onay mesajı gelmiyor bu romda. Geçen haftaya kadar bu romu kullanıyordum ve herhangi bir sorun ile karşılaşmamıştım. Ama şuan tekrar yüklendiğim de whatsapptan onay mesajı alamıyorum hiç bir türlü
  8. methlayf

Tema Faust - MIUI 12+ Tema - MTZ eklendi

elinize sağlık hocam çok güzel gözüküyor
  9. methlayf

Yardım Root'un kendiliğinden kalkması

Dün akşam sorunsuz bir şekilde rootlu cihazı kullanıyordum ama sabah kalktığımda root kendiliğinden kaşkmış. Sebebi ne olabilir ?
  10. methlayf

Rom Xiaomi Mi 10T (Apollo) ArrowOS Rom [OFFİCİAL] A11

Kamera kalite olarak aynı hocam. Tek fark biri gcam biri miui cam. Gcamda özellik açısından çok eksik kalıyor miui göre. O yüzden uzun süreli kalmıyorum aospta
  11. methlayf

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Cvp: MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalyayı Kap Elinize sağlık çok güzel olmuş
  12. methlayf

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Kamera kuşlanılamayacak kadar kötü çekiyor hocam. Birde hata falan veriyor.
  13. methlayf

MIUI 13 Mi 10T/Pro (Apollo) - China Rom (DEV) V13.0.0.1.1 İndirme Bağlantıları

Bende sanırsam EEA stabilde kalacağım artık hocam. Sürekli sürekli cihazı yeniden kurmaktan gına gelmeye başladı artık. Aosp romları çok stabil oldukları için seviyorum malum 144hz ekran sürekli sürekli 60hz düşmeleri çıldırtıyor beni miui da. Balıcaz artık zaman ne gösterecek 😂
  14. methlayf

Yardım Arka kapaktaki leke

Siyaha kaplayayım ben o zaman hocam zaten renginden sıkıldım cihazın değişiklik olur
Üst Alt