Yardım Sim, titreşim, ses gitmesi.

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Merhabalar, 2 yıldır kullandığım cihazımın 2 gün önce sim kendi kendine gitmeye başladı. Resetleyince sorun çözülüyordu ama komple gitti bu sefer. Dün alt hoperlör gidip geliyordu. Bugün titreşim komple gitti ve bazen sarj alıyor bazen sarj almıyor. 3 gün öncesinde uzanırken uyuya kalıp elimden düşürmüşüm yatak mesafesinden. Ondan sonra bu sorunlar başladı. Başına bu şekilde bir olay gelen var mı ?

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Merhabalar, 2 yıldır kullandığım cihazımın 2 gün önce sim kendi kendine gitmeye başladı. Resetleyince sorun çözülüyordu ama komple gitti bu sefer. Dün alt hoperlör gidip geliyordu. Bugün titreşim komple gitti ve bazen sarj alıyor bazen sarj almıyor. 3 gün öncesinde uzanırken uyuya kalıp elimden düşürmüşüm yatak mesafesinden. Ondan sonra bu sorunlar başladı. Başına bu şekilde bir olay gelen var mı ?
Hocam cihaz düşünce bellimi içerde birşeyler olmuş garantili ise garantiye gönderin değilsede normal bir telefon servisine baktırın isterseniz

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam cihaz düşünce bellimi içerde birşeyler olmuş garantili ise garantiye gönderin değilsede normal bir telefon servisine baktırın isterseniz
Cihaz yurt dışı. İşçiliği iyi olan bi telefoncu arıyorum bulursaö eğer bırakacağım.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Cihaz yurt dışı. İşçiliği iyi olan bi telefoncu arıyorum bulursaö eğer bırakacağım.
Hocam kadıköy'de teknoway var YouTube'de veya Google de aratırsanız çıkar işçiliği çok iyi

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam kadıköy'de teknoway var YouTube'de veya Google de aratırsanız çıkar işçiliği çok iyi
Şu 6 katlı olan yerden bahsediyorsunuz hocam sanırsam. Duymuştum orayı bi sorayım bakalım ne diyorlar.

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam götürdüm teknoway'a bu sorun kronik sorun 1500-2000 arası masrafı var dedi. Bende aldım geri geldim cihazı. Sök tak yapa yapa kullanıcaz iyice bozulana kadar artık yapacak birşey yok 😂

Üst Alt