Metehan77 kullanıcısının son içeriği

1. Metehan77

Soru MI telefonlarda kendiliğinden kapanma sorunu.

Hocam merhaba, benim de telefonum yaklaşık 8-9 ay önce kapandı açılmadı, 1 ay önce servise yolladım anakart değiştirilicek dediler 1400 lira istediler(delta servis). Size de yollarsam bakabilir misin?
  2. Metehan77

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

1200 liraya aldığım telefon için 1400 lira anakart değiştirme parası istediler, reddettim. Yapıcak bir şey yok sanırım ucuz olsun diye saçma sapan bir çin malı alırsak böyle olur.
  3. Metehan77

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

Aynı sorun bende de var. Yaklaşık 1 senedir telefonum kapalı, bir hafta önce ücretli onarım için delta servise yolladım haber bekliyorum.
  4. Metehan77

Yardım Ses gelmiyor

Telefoncuya geri götürdüm bu sabah umarım yapabilir pek bir bilgim yok telefon konusunda ama dediklerinizi yapmaya çalışırım.
  5. Metehan77

Yardım Ses gelmiyor

Döndüm ama bir şey değişmedi bende güncellemeleri yükleyeyim dedim ilk güncellemeyi yükledim ancak ikincisini yüklerken download kısmında kaldı yaklaşık 1 saattir böyle ne yapmam lazım? 1551476958 Kapattım telefonu yine açılmıyor 1 aydır çektiğim ne şu telefondan ya bir daha tercih edersem allah...
  6. Metehan77

Yardım Ses gelmiyor

Arkadaşlar telefonum hiç açılmıyordu telefoncuya verdim yazılım yüklediğini söyledi eve geldiğimde ses gelmediğini farkettim ve YouTube videolarını oynatamıyorum çözümü nedir acaba ?
  7. Metehan77

Yardım Mi5 cihazım açılmıyor

Hızlı ve yavaş adaptörler ile denedim ama ikisinde de bir şey olmuyor.
  8. Metehan77

Yardım Mi5 cihazım açılmıyor

Arkadaşlar daha öncede böyle olmuştu kırmızı bir led yanıyordu telefonumu uzunca sarj ettikten sonra düzeldi ve açıldı telefonum ancak şuan hiçbir tepki vermiyor ve şarj olmuyor telefonum ölü gibi napmam lazım ?
Üst Alt