Yardım Ses gelmiyor

Metehan77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Mi5
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 9.5.5.0
Telefon Modeli
Mi 5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar telefonum hiç açılmıyordu telefoncuya verdim yazılım yüklediğini söyledi eve geldiğimde ses gelmediğini farkettim ve YouTube videolarını oynatamıyorum çözümü nedir acaba ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam üzerindeki rom yazdığınız rom mu? Normal şartlarda MIUI 10 Global Stable V10.2.2.0.OAAMIXM olması gerekir neden böyle bir şey yapmışlar. Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin hocam. Eğer olmaz ise BL kilidiniz açık ise Mi Flash ile rom yükleyebilirsiniz.

Oyla:

Metehan77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hocam üzerindeki rom yazdığınız rom mu? Normal şartlarda MIUI 10 Global Stable V10.2.2.0.OAAMIXM olması gerekir neden böyle bir şey yapmışlar. Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin hocam. Eğer olmaz ise BL kilidiniz açık ise Mi Flash ile rom yükleyebilirsiniz.
Döndüm ama bir şey değişmedi bende güncellemeleri yükleyeyim dedim ilk güncellemeyi yükledim ancak ikincisini yüklerken download kısmında kaldı yaklaşık 1 saattir böyle ne yapmam lazım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kapattım telefonu yine açılmıyor 1 aydır çektiğim ne şu telefondan ya bir daha tercih edersem allah kahretsin beni garantisi biter bitmez bozulur mu bir telefon bittikten 5 gün sonra böyle yapmaya başladı

Son düzenleme:
Oyla:

goralmobilya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sakarya
Cihazım
Mi5
Konular
12
aynı sorun bendede oldu telefoncu geri zekalısı kilidi acmadan cihazın icinden yükleme yaptı oda cakma oldu sanırım o yüzden.
şimdi telefonda ses namına bişey yok . ses entegresini değiştirdim oda olmadı.
şimdi kilidi acmak icin üye oldun 72 saat sonra acılacak ama sonrasında ne yapmam gerek en ufak bir fikrim yok. yokmu yardımcı olacak kimse arkadaşlar.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Döndüm ama bir şey değişmedi bende güncellemeleri yükleyeyim dedim ilk güncellemeyi yükledim ancak ikincisini yüklerken download kısmında kaldı yaklaşık 1 saattir böyle ne yapmam lazım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kapattım telefonu yine açılmıyor 1 aydır çektiğim ne şu telefondan ya bir daha tercih edersem allah kahretsin beni garantisi biter bitmez bozulur mu bir telefon bittikten 5 gün sonra böyle yapmaya başladı
Hocam BL kilidini açarak Mi Flash ile temiz kurulum yapın tek seçenek bu gibi görünüyor.

Oyla:

Metehan77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Mi5
Konular
2
Telefoncuya geri götürdüm bu sabah umarım yapabilir pek bir bilgim yok telefon konusunda ama dediklerinizi yapmaya çalışırım.
Hocam BL kilidini açarak Mi Flash ile temiz kurulum yapın tek seçenek bu gibi görünüyor.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim