mesdv kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Xiaomi watch s1 active için rom var mı?

Xiaomi watch s1 active için rom var mı? Ya da farklı yeni özellikler uygulamalar nasıl ekleyebilirim?
  2. M

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

Evet sorun çözüldü hocam. Çok teşekkür ederim. Dün akşamdan beri uğraşıyordum. Sizin konudaki mi flash tool ile önce eng rom yükledim. Sonra global rom'u twrp üzerinden yükledim fastboot ile hata verdiğini görünce şimdi cihazın kurulumunu yapıyorum.
  3. M

Teşekkür ederim en azından tepki veriyor fakat şimdi de signature verifaction failed hatası alıyorum hocam. Eng rom dışında global rom yüklediğim için mi oluyor çözemedim gitti. Edl mod okuyor. Aygıt yöneticisinde gözüküyor.
  4. M

Hocam mi flash açıyorum edl moda geçiriyorum telefonu. Telefonu görüyor sistem. Rom yüklemeye başlayınca hesap istiyor. Hatta edl authentication error diyor yetki veremeyince. 1696586314 Only nope and sig tag hatası alıyorum. Hocam bu hatayı çözemedim. İndirmediğim mi flash kalmadı.
  5. M

Yetkili hesap olmadan yapılmıyor artık sanırm. Yetkili hesabı açarken de sms gelmiyor.
  6. M

Yardım Nv data is corrupted

direnç kayıtlı cihazlarda qpst ile yapıldığını duymuştum birinden. Onu denemek için uğraşmış olabilir.
  7. M

Tavsiye 11t pro ekran koruyucu öneri

Çizilmelere karşı iyi ekran koruyucu çok sert değil. Hissiyatını da beğendim ben. Zore ekran koruyucusu zaten f/p olarak iyi diye biliyorum bende.
  8. M

Yardım Rom atsam kayıt sorunu olur mu?

Hocam peki "This device has been activated for less than 7 days. Please activate it for 7 days before trying to unlock it again." bu hata ile ilgili bir bilginiz var mı? 1 hafta oldu ama kilidi açamıyorum.
  9. M

Yardım Rom atsam kayıt sorunu olur mu?

11T Pro dirençli cihazıma globalden xiaomi eu roma geçeceğim fakat fastboot ile geçsem imei gider mi?
  10. M

Tavsiye 11t pro ekran koruyucu öneri

Ben zore temperli ekran koruyucu alıp kendim uyguladım. Zore'nin ekran koruyucularını beğeniyorum. Seramik ekran koruyucuları vs. güzel durmuyor kenarında siyah çerçeve olduğu için. https://www.hepsiburada.com/ceponya-xiaomi-mi-11t-pro-5g-maxi-glass-temperli-cam-ekran-koruyucu-p-HBCV00001GNUK5...
  11. M

Soru 11T Pro Hangi Rom'u Kurmalıyım?

Sizin cihaz neydi hocam?
  12. M

İnşallah bizde de vardır şarj optimizasyonu. Bu özelliğin olması çok iyi bir şey.
  13. M

Download Xiaomi Xiaomi 11T Pro Firmware ROM TWRP (vili) buradaki hybrid ne oluyor hocam? Buradan en üsttekini indirmem gerekiyor değil mi? vili yazıyor benim cihazda.
  14. M

Cihazım 12/256 sorun olur mu? 8/256 ile rom farkı vs. var mı? Bi de mi flash ile fastboot dan geçeceğim. Twrp yüklü değil cihazımda.
  15. M

120w ile sürekli şarj edince %9-10 da kapanabiliyor cihaz da. Bunun için %20 üzerinde tam şarj edin diyen var. %20 altına düşürmeyin vs. 33w da bi bakıyorum ayarlardan 11 defa şarj olmuş gösteriyor. Yoksa cihaz güzel bir cihaz biraz ağır olmasa :D 33w'ı test edebilir misiniz imkan olduğunda?
Üst Alt