Yardım 11T Pro %4 de kapanıyor

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Cihaz da mı bir sorun var yoksa güvenlik amacıyla mı anlamadım. Şarj %4 oldu ve cihaz kapandı. Sıfır cihaz diye satın aldım fakat bana etiketleriyle birlikte gelmesine rağmen ikinci el y.dışı olduğundan şüphelendim biraz.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Cihaz da mı bir sorun var yoksa güvenlik amacıyla mı anlamadım. Şarj %4 oldu ve cihaz kapandı. Sıfır cihaz diye satın aldım fakat bana etiketleriyle birlikte gelmesine rağmen ikinci el y.dışı olduğundan şüphelendim biraz.
IMEI numarasını sorgulayın oradan anlaşılır.

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
IMEI numarasını sorgulayın oradan anlaşılır.
Hocam o kısım yanlış anlaşılmış zaten y.dışı cihazı olarak aldığımı biliyorum fakat sıfır değil mi diye düşünmedim değil. Cihaz açtığımda vowifi gelmiyordu %4 de kapandı cihaz şimdi vowifi de geliyor. İlginç bir durum oldu.

canerbulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
5
hocam advanced battery calibrator uygulaması ile bataryayı kalibre edin yüzde 5 te iken işlemleri başlatın son asamada cihazı kapatıp yuzde yuze kadar sarj etmenizi isteyecek sarj olduktan sonra yüzde 1 e kadar kullanın düzelecegine inanıyorum root varsa daha iyi calısır program

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
hocam advanced battery calibrator uygulaması ile bataryayı kalibre edin yüzde 5 te iken işlemleri başlatın son asamada cihazı kapatıp yuzde yuze kadar sarj etmenizi isteyecek sarj olduktan sonra yüzde 1 e kadar kullanın düzelecegine inanıyorum root varsa daha iyi calısır program
Dediğiniz uygulama hangisi hocam? Root yok maalesef direnç kayıtlı olmasına rağmen. Aldığım kişi de dün ilk defa geldiğinde 2 güne düzelir demişti ekran süresi.

canerbulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
5
bu uygulama hocam getapps magazasında da var benim de kullandığım bir uygulama...rom geçişlerinde kullanıyorum

Ekli dosyalar

• Advanced Battery Calibrator_3512_Apkpure.apk
    4,4 MB · Görüntüleme: 27
Üst Alt