mertc15 kullanıcısının son içeriği

1. M

Diğer Mi 8 Nohon Batarya

Aralık 2018den beri kullanıyorum. Pil performansını genellikle vasattı. Güncel MIUI romu ilk zamanlar kullanıyor olsaydık 8-9 saatleri görürdük. Şuan yüzde 20lerde 3.5 saat alabiliyorum en fazla. Nohon alıp yedekte tutmak istiyorum. Fiyat bilgisi ne zaman ulaşır
  2. M

Soru mi 8 için miui 13 beta hazırlanıyor.

Xiaomi EU forumunda birisi paylaşmış. 18 Şubat tarihli. UOTAN MIUI 13 1648060129 Çok buglar var kullanılacak durumda gözükmüyor
  3. M

İpucu Gps problemi çözümü

GPS sorunu yaşayan arkadaşlar sadece GPS modunu aktif etsin. Wifi ve bluetooth taramasını kapatın. O şekilde kullanılırsa rotada sapma olmuyor. Daha önce burada yazanlar olmuştu.
  4. M

Çözüldü Google Chrome Okuma Modu Kapatıyor

Chrome Dev sürümünü kullanarak çözdüm bu sorunu. Miui 12 kaynaklı bi sorun daha var kontrast Autoda iken chrome kullanınca soluk oluyor sanki kapalı moddaymış gibi. O yüzden sürekli canlı moda ayarladım.
  5. M

Yardım Mi 8 ekran solukluğu

Bende bu sorunu yaşamaya başladım. Chrome kullandıktan sonra ekran soluklaşıyordu. Hatta okuma modunu bile devre dışı bırakıyordu. Chrome dev sürümüne geçtim şimdilik yaşamadım. Eğer gene yaşanırsa tek çare okumadı modunu açıp kapatmak. Bu şekilde ayar sıfırlanıyor sanırım. Sent from my MI 8...
  6. M

Yardım Mi 8 ekran solukluğu

Özellikle miui12den sonra canlı duvar kağıtları kullanılınca yaşıyorum. Sonra sürekli siyah arkaplan kullanmaya başladım bi daha yaşamadım bu bugu. Sent from my MI 8 using Tapatalk
  7. M

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Android 10a güncelleyenler pil sağlığına bakabilirler mi *#*#6485#*#* tuşlayarak 3037 mAh olmuş pil Devir sayısı 432 Şarjda yoğun kullanan birisi de değilim miui 10un ilk sürümleri dışında 5-6 saat ekran süresini geçemedim.
  8. M

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Android sistemi cok pil tüketmeye başladı. İlk zamanlar sorun yoktu. 2.5 saat ekran süresini yüzde 40larda alabiliyorum Sent from my MI 8 using Tapatalk
  9. M

Düzgün çalışmayan PIP modu hiç çalışmaz oldu miui 11 güncellemesi ile. Artık google haritalardan son kullanılanlara girip tekrar google mapse dönülünce siyah ekran karşılıyor. YouTube vanced da aynı şekilde sıkıntılı videoyu kapatamadım. Bu dağıtılan beta romsa bugüne kadar dağıtılanlara alpha...
  10. M

Hocam o çin tabanlı değil mi. EU Stable 9.0 sürümü de Global Stable romdan daha doludur. Global roma herşeyi kısıtlayarak getiriyorlar Sent from my MI 8 using Tapatalk
  11. M

Bana OTA ile geldi. Henüz kurmadım. Mi plot için başvurmuştum 2 hafta önce olmuştur. Bölgeye MI yerine EU yazmıştım sorun olmamış demekki Sent from my MI 8 using Tapatalk
  12. M

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi8 geldi. Ama internet paketim yok :/ gece güncelleme kaybolmazsa yüklerim Sent from my MI 8 using Tapatalk
  13. M

EU romda Güncellemeler global romlardaki OTA 400-600MB değil de 1.2 GB gibi full boyutlarda yüklendiğinden dolayı şişme yaşadınız mı? Ara sıra sıfırdan kurulum yapıyor musunuz? Eski telefonumda çok rom işleriyle uğraştım ömrümü yedi. Mi8de SD kart da olmayınca resim ve videoları tekrar...
  14. M

Xiaominin kendi mail uygulaması var ve global romda hiç eklenmedi. Miui 11 globalde gelecek mi? Yoksa gene apkmirrordan mı kurmak zorundayız? Sent from my MI 8 using Tapatalk
  15. M

Bu özelliklerin yüzde 70i bu yıl içerisinde Çin ve Global Beta romlarında denenmişti bu zamana kadar hala çözemediler ise onların ayıbı. Bu gecikmelerden anlıyoruz ki Project Treble denen sistem Xiaomide işe yaramıyor. Amaç android sürümü yükselse bile hızlı şekilde güncelleme alabilmekti. Bu...
Üst Alt