MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

meGuu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
bu otadan ne zaman gelicek hala beklemedeyiz

Pirdeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bekliyoruz ama ses seda yok

enteresan05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
14
güncelleme bana da gelmedi fakat android 10 olmadıktan sonra bir anlamı yok. 10u beklemek daha mantıklı
Aynen android 10 lu beta surumunu kullandim asıl bomba ozellikler onda. Sarj cok yiyo diye bu surume gectim dort gozle android 10 lu miui 11 i bekliyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Aynen android 10 lu beta surumunu kullandim asıl bomba ozellikler onda. Sarj cok yiyo diye bu surume gectim dort gozle android 10 lu miui 11 i bekliyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam o çin tabanlı değil mi. EU Stable 9.0 sürümü de Global Stable romdan daha doludur. Global roma herşeyi kısıtlayarak getiriyorlar

Sent from my MI 8 using Tapatalk

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Düzgün çalışmayan PIP modu hiç çalışmaz oldu miui 11 güncellemesi ile. Artık google haritalardan son kullanılanlara girip tekrar google mapse dönülünce siyah ekran karşılıyor. YouTube vanced da aynı şekilde sıkıntılı videoyu kapatamadım.

Bu dağıtılan beta romsa bugüne kadar dağıtılanlara alpha rom demek daha doğru olur.

Edit: Sorun yaşamamak için Ayarlar-Şifreler ve Güvenlik-Gizlilik-Özel Uygulama Erişimi-Pencere içi Pencere bölümünden applerin iznini kaldırdım.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Son düzenleme:

Eagle_88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Mıuı 11 in güzel bir özelliği çıktı karşıma bugün, oyundayım WhatsApp mesaj geldi , üzerine tıkladım ..o da ne mesaj ekranın sol tarafında oyun kapanmadan pencere halinde açıldı okuyup X ile kapatiyorsun çok güzel gelen foto bile görünüyor(Yenilenen Game Turbo özelliği olsa gerek)

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Mıuı 11 in güzel bir özelliği çıktı karşıma bugün, oyundayım WhatsApp mesaj geldi , üzerine tıkladım ..o da ne mesaj ekranın sol tarafında oyun kapanmadan pencere halinde açıldı okuyup X ile kapatiyorsun çok güzel gelen foto bile görünüyor(Yenilenen Game Turbo özelliği olsa gerek)
Önceden de vardı ama senin dediğin gibi açılmıyordu game turbodan Manuel olarak açıyorduk

TrkYldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
TARIK
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Mi Pilot kayıt oldum. Bir kaç saat sonra güncelleme OTO olarak geldi. Bölge Türkiye
Kayıt Adresi :

ObiWan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi8
Konular
0
Mi Pilot kayıt oldum. Bir kaç saat sonra güncelleme OTO olarak geldi. Bölge Türkiye
Kayıt Adresi :
1 Hafta önce Mi Pilota kayıt oldum, bana güncelleme halen gelmedi. Hesabın bölgesi ile ilgili sorun olabilir diye düşünüyorum..

Üst Alt