Merloth kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 8 SE Pubg Kasma , Donma Sorunu !!

Hocam ben mi 8 kullanıyorum. O problem bende de vardı. Sanırım ekranın dış ortam rengine göre kendini adapte etmeye çalışması yüzünden oluyor. Aslında bildiğim kadarıyla bir özellik bu ancak yazılımsal bazı sıkıntılara sahip. Otomatik kontrastı kapatın. Yüksek kontrast ayarlarında öyle bir...
  2. M

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Merhaba arkadaşlar , bende salı akşamı kurdum. 10.0.3 e göre bana geçiş animasyonları daha yumuşak ve hızlı geldi. Ram kullanımı memet0acar arkadaşın da bahsettiği gibi boşta ram miktarının, birkaç kere dışında 4 gb altına düştüğüne rastlamadım. Yine pil süresinin de 10.0.3 e göre iyileştiğini...
  3. M

Yardım Mi 8 Beta Romdan (8.9.20 beta Android P) Global Kararlı Roma Geçiş Mümkün mü?

Doğru söylüyorsunuz ancak yabancı forumlarda üstüne basarak ARB olduğu söyleniyor bu rom hakkında. Powershell den bakınca failed yazıyor yani yok demek. Sanırım biri denemeden cevapsız kalacak.
  4. M

Yardım Mi 8 Beta Romdan (8.9.20 beta Android P) Global Kararlı Roma Geçiş Mümkün mü?

Hocam bende 1 yazıyor. İnternette de fazla bilgi yok. Yalnızca bazıları 1 se brick olur ARB etkin demiş bilemedim.
  5. M

Yardım Mi 8 Hakkında

Merhabalar, mi 8 almayı düşünüyorum ancak daha önce ios kullanmış biri olarak, çin sürününü global sürüme çevirme konusuna yabancıyım. Yani global’e çevirmeden imei kayıt ettirsem daha sonra global yükleyince imei kayıdım silinir mi? Son olarak çin versiyonun çok dezavantajı var mıdır? Şimdiden...
Üst Alt