merihyn kullanıcısının son içeriği

1. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Masik P [Premium] - [MIUI v10 • V9.4.25] Custom Rom

Yani benim önce android 9 olan bi roma geçmeme gerek yok dimi ?
  2. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Masik P [Premium] - [MIUI v10 • V9.4.25] Custom Rom

serhat.yldz hocam bu romu kurmayı düşünüyorum fakat ben tiger hocanin romundayim 9.2.14.5 de . Bunda android 9 romunda olmanız gerekiyor diyor ben direk bunun fw sini flaslasam sonra romu kursam olmaz mı ?
  3. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience [9.0 Pie]•[AOSP/CAF]•[OFFICIAL] Custom Rom

son sürüm caf versiyonunu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.Gercekten miui nin kasma ve donmalarindan sonra mükemmel bir deneyim. Hata orani neredeyse sıfır. Ses kalitesi mükemmel. Sistem gayet akıcı. Pil performansı miui nin bi tık altı olsa da zaten 4000 mahlik bataryamizinda etkisiyle 24 saati...
  4. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Stabil

hafiza kartı demedimki zaten dahili depolama telefonun kendi hafizasidir ve onu seçersen silinir secmessen silinmez hicbisey
  5. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Stabil

dahili depolamayı seçmessen verilerin silinmez yani yukardaki işlemler verilerini silmez
  6. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V9.3.1 Custom Rom

yani serhat hocam önceden global stabildeyken iyiydi buna geçince az gelmeye başladı ama bakalım ya başka bi kulaklıkla deniyim :)
  7. merihyn

ya bu rom iyi güzel de kulaklıkla müzik dinlerken ses az geliyor ya yokmu bi çaresi bunun ?
  8. merihyn

Eyvallah hocam bu son sürüm test aşaması diyor sizce hangi sürümü kullanim
  9. merihyn

Hocam bu official twrp ile kurulum yaptım şimdi siz diyince netten forum xda dan atg twrp 3.2.1.0 sürümünü indirdim onu bi deneyim bakim 1552212890 Tabi tabi sizin önerdiğiniz link varsa atabilirseniz oradan indirim
  10. merihyn

hocam ben romu yüklemeye çalıştığımda twrpden herşeyi yapıyorum sonra romu flaslıyorum wipin partitions diyo enson miiroom yazıları filan çıktıktan sonra ama sonra telefon kendini kapatıp fastboot ekranına alıyo neden oluyor bu acaba ?Yani defalarca romu flashlıyorum ama bi türlü wiping...
  11. merihyn

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

hocam adı nedir bu temanin nerden bulabiliriz ? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. merihyn

Serhat hocam ben suan miui 10 10.0.4.0 stabil sürümü kullanıyorum. Batarya konusunda sizce bu miroom daha mı iyidir yoksa kendi romumda kalim mi karar veremedim ? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. merihyn

Yardım miu10 9.2.15

arkadaşlar pil süresi ve stabillik açısından değerlendirmeleriniz nelerdir ?
  14. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.2.15 Global Beta Rom

teşekkürler peki bu romu yükleyen arkadaşlar pil süresi ve stabillik ile ilgili bir yorum yapabilir misiniz acaba yuklememizde bi sakınca var mıdır ?
  15. merihyn

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.2.15 Global Beta Rom

şuanda MIUI 9.6.8.0 Global stabil kullanıyorum. Bu beta romun recovery dosyasını guncelleyici üzerinden yükleyebilir miyim ?
Üst Alt