mercan195 kullanıcısının son içeriği

1. mercan195

Yardım Mi 11T Bootloader Kilidini Saat beklemeden nasıl Açılır?

Merhaba Arkadaşlar Elimde Mi 11T cihazım var bootloader kilidini açmak istediğimde 324 saat süre verdi bu cihazt mtk işlemci olduğu için beklemedenn nasıl açarım acaba yardım ederseniz sevinirim. Sürüm 13.0.5
  2. mercan195

Yardım Mi 9T Miui 12.5 superwallpaper Twrp, den yükleme

Bu Miui 12'de olan wallpaperler bana 12.5sürümü ile gelenler lazım Yardımınız için teşekkür ederim 1622579625 Bu Miui 12'de olan wallpaperler bana 12.5sürümü ile gelenler lazım Yardımınız için teşekkür ederim
  3. mercan195

Yardım Mi 9T Miui 12.5 superwallpaper Twrp, den yükleme

Cihazımda Eu rom 20.9. 17 yüklü ve ben bu cihaza Twrp üzerinden miui 12.5 'de yer alan super wallpaper nasıl yükleye bilirim?
  4. mercan195

Soru Mi 9T Ekran sorunu?

Yorumlarınız Teşekkür ederim
  5. mercan195

Soru Mi 9T Ekran sorunu?

Merhaba ben Mi 9t almayı düşünüyorum Ekran Sorunu Mi 9t Cihazların genelindemi var acaba?
  6. mercan195

Soru Kasma sorunu mi9t

Benim cihazımdada aynı sorun vardı swiftKey klavye uygulamayı kaldırınca düzeldi 2 gündür bir sıkıntı ile karşılaşmadım
  7. mercan195

Soru Xiaomi Mi5 Orjinal Ekran

Merhaba Arkadaşlar ben mi5 cihazım için orjinal ekranı nerden temin edebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mercan195

Yardım Xiomi mi 5 bootloder kilidi açma

Bl kilidini global rom'da açtım global rom'dada açılabiliyor. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mercan195

İşte orasını bende anlamadım kimsede yardım etmiyor. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mercan195

Merhaba arkadaşlar ben bootloder kilidini açmak için çin romunu şu şekilde yükleye bilirmiyim ayarlardan güncellems paketini seçip çin romuna döndere bilirmiyim yoksa mi flaşh tool'danmı yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. mercan195

Soru Global Beta'dan Gobal Stabil'e Geçiş?

Tmm teşekkür ederim MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mercan195

Soru Global Beta'dan Gobal Stabil'e Geçiş?

Peki bu yöntemle 8.2.2.0'dan 8.1.2.0'a düşürebilirmiyim MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mercan195

Yardım Mıuı 8.2.2.0 kulaklı sorunu

Arkadaşlar ben xiomi mi 5 cihazımı mıuı 8.2.2.0 güncelledim fakat Skype gibi uygulamalardan görüntülü konuştuğum zaman kulaklıktan ses gitmiyor bir önceki sürümde böyle bir şey yoktu. Cihazı kapatıp açtığım zaman düzeliyor sorun neyden kaynaklıdır acaba MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
Üst Alt