Soru Kasma sorunu mi9t

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Arkadaşlar merhaba mi9t kullanıyorum orijinal global rom indirip kurdum 11.0.5 sürümü. Bazen telefonda sorun olmuyor ama demin şarja taktım fulledim elime aldım hafiften bi kasma var ana ekranda klasör aç kapa yapınca, instagram Tweeter gibi uygulamalarda ana sayfayı yukarı aşağı yapınca bariz belli ediyor kendini normalde yukarı aşağı yapınca anlık gelip giderdi şimdi gecikme oluyor sebebi nedir?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar merhaba mi9t kullanıyorum orijinal global rom indirip kurdum 11.0.5 sürümü. Bazen telefonda sorun olmuyor ama demin şarja taktım fulledim elime aldım hafiften bi kasma var ana ekranda klasör aç kapa yapınca, instagram Tweeter gibi uygulamalarda ana sayfayı yukarı aşağı yapınca bariz belli ediyor kendini normalde yukarı aşağı yapınca anlık gelip giderdi şimdi gecikme oluyor sebebi nedir?

Konu açmadan önce cihaz ana konusunu muhakkak göz atın, mevcut romun ana konusunu okuyun/inceleyin...

Oyla:

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Kasma demişken bazen Instagram story izlerken ya ikincisinde bazen de üçüncü storyde donma yapıyor. İnternet yavaş gibi yani ama internet aşırı hızlı ve iphone da yapmıyor acaba sorun nedir ?

Oyla:

mercan195

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Lg g3
Konular
6
Benim cihazımdada aynı sorun vardı swiftKey klavye uygulamayı kaldırınca düzeldi 2 gündür bir sıkıntı ile karşılaşmadım

Oyla:

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Benim cihazımdada aynı sorun vardı swiftKey klavye uygulamayı kaldırınca düzeldi 2 gündür bir sıkıntı ile karşılaşmadım
Denedim sorun hala devam ediyor. Bu sorun romla alakalı olabilir mi? yoksa donanımsal bi hata mı?

Oyla:

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Tam ekran hareketi ile kullanımda bende de kasıyordu. Tam ekran hareketi kapatınca düzeliyordu ama öylede kullanmak sıkıyordu beni. O yüzden Miu10'a dönüş yaptım.

Oyla:

muzoks1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T 128GB/6
Konular
2
Bendede oluyordu aynı problem hard reset attım düzeldi öneririm fabrika ayarlarına geri dönmeden ziyade hard reset çözüm oldu umarım yardımcı olmuşumdur.

Oyla:
Üst Alt