meola147 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Xiaomi redmi 5 plus kasıyor

Xiaom rom değiştirmeye baktım ama aşırı zor. Telefonda sanki %70 güçle bitcoin madenciliği yapılıyor çokkkk yavaş. Klavyeye yazarken bir görseniz... :( Rom değiştirmek çok zor, fazla talimat var. Başka öneriniz var mı?
  2. M

Merdanstbdw Çok teşekkür ederim. :) Sizce rom ile mi alakalıdır? Batarya ile alakalı olabilir mi? Yada depolamayla? Masik Miui 10 yüklerken müziklerimin ve videolarımın gitmemesini istiyorum. Hatta mümkünse hiç silinme olmadan rom yüklensin bunun yolu var mı? Ekstra olarak Sagopayı ben de çok...
  3. M

Kullandığım rom direk Xiaomi telefonunun orjinali. Ekstra rom yüklemedim. MIUI 11.0.2 Android 8.1 dir. Telefon rootlu değil. Rom değiştirmemi istiyorsanız göze alırım. Root yapmak için rehberiniz varsa yaparım. 1606572295 plaintiger :( Çok yardıma ihtiyacım var...
  4. M

Klavyede yazı yazarken fps düşüklüğü çok ama çok bariz. Oyunlarda da fps düşük. Pubg mobile gibi bir oyunu en düşük, en berbat ayarlarda akıcı oynayamıyorum. Gfx tool kullanıp 500x345 çözünürlükte açtım Mario gibiydi Pubg ona rağmen azıcık rahatlasa bile gelişme göstermedi. Cihazı ilk...
Üst Alt