melissa.339 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 9 Kilit Ekranı Bildirimleri

Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Öyleyse çok üzüldüm, benim için en iyi özelliklerin başında geliyordu. Yazık olmuş.
  2. M

Yardım Redmi Note 9 Kilit Ekranı Bildirimleri

Arkadaşlar merhaba, Redmi Note 9 kullanıyorum. Geçen aya kadar Note8 pro'da kullandığım bir kilit ekranı bildirim özelliğini şuan arıyorum, bulamıyorum. Bahsedeyim. Ekran kilitliyken yalnızca (örneğin whatsapptan mesaj geldiyse saatin hemen altında yuvarlak içerisinde ahize yani whatsapp...
  3. M

Yardım Pubg ping sorunu

Aynı problem bende de vardı dün geceye kadar. Gerçekten delirmek üzereydim. Ayarlar kısmından wifi ayarlarına girdim, internet gücünü kontrol et yaptım, tarama sonrası kısıtlanmış internet kullanan uygulamanız var dedi bastım Pubg mobile çıktı düzelt bastım , dünden beri hiç sorun yok ping 50 65...
  4. M

Çözüldü Resmi 7 Pubg oyununu hafıza kartına aktarmak

Root olayının ne olduğunu çok iyi bilmiyorum ama hayır yok. Anlaşılan bu duruma veda etmem gerek :)
  5. M

Çözüldü Resmi 7 Pubg oyununu hafıza kartına aktarmak

Merhaba , Redmi7 cihaz kullanıyorum ve cihaz hafızam 16 gb. Bu sebeple Pubg oyununu SD ksrta atmak istiyorum ancak uygulamaya gelip SD karta aktar yazan yayınlara baktım bende hiç öyle bir şey yok. Bu işin yolu yordamı var mıdır ? Hafıza kartına atmanın bı çaresi
  6. M

Sohbet Sohbet köşesi

Şu sitede benim sorunuma yardımcı olacak bana yiğit var mı:(
  7. M

Yardım Redmi 7a WiFi kesilme sorunu

Bu sorun bende de var cozebildiniz mi :(
  8. M

Yardım Pubg mobil

Aynı sorun şuan bende de var. Cozebildiniz mi?
  9. M

Yardım Xiaomi Redmi 7'de Pubg mobile sunucu bağlanamadı hatası alıyorum

Herkese merhaba, Redmi 7 kullanıyorum, note değil yalnızca redmi 7. Aynı wifi bağlantısından samsung cihazla pubg oynayabiliyorken xiaomi cihazımla oynayamıyorum. Sürekli sunucu bağlanamadı gibi hatalar alıyorum. Bazı yerlerde DNS vs yazıyor ancak bu konulara çok yabancıyım. bana fikir...
Üst Alt