melihkse123 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi Band 3 Bağlantı Sorunu

Hocam öncelikle biraz uraştırcak onu söyleyeyim ilk önce mi fit den mi band 3 ü silin bağlanmayı deneyin sonra mi band 3 bluetooth uzerinden silin yeniden arayın bunlar olmassa gadgebrid adında bi uygulama var onun ile tekrar bağlanmayı deneyin
  2. M

Haber Wikipedia engeli kaldırıldı!

not found error 404
  3. M

Soru Mi 9t Pro Pil Sorunu

sd855 hocam sd 730 göre daha cok sarz tuketir bakdıniz yorumlar mi 9 t icin olabilir bende pro olmayanı var ekran süresi hayet iyi
  4. M

Yardım Mi 9T Pro mu K20 Pro mu almaliyim hangisi daha iyi

yanliş bilmiyorsam 6 ay kullanabilyosunuz ime atmadan
  5. M

Yardım Mi 9T Pro mu K20 Pro mu almaliyim hangisi daha iyi

ikiside aynı diye biliyorum
  6. M

Yardım Turkcell internet Paketi

Merhaba arkdaşlar yurtta kaliyorum ve yurt 10 gb internet kotası veriyor 60 TL ye alabileceğim en bol GB li paket nedir önerisi olan varmi
  7. M

Yardım İnternet otomatik gecis

Uzun yoldayım 4.5 g nin cekmediği yerde 3 g ye 3 gnin cekmediği yerde 2g ye dusmseini elimle yapıyorum otomatik secneğini göremedim var mı varsa nasıl cihaz mi9t
  8. M

Haber Ankara'da mi store çok yakında

Ankamall AVM de gezerken gördüğüm bu sahne Beni mutlu ederken üni için Konya'ya gideceğim için bi yandan üzdü Ankaralı ların beklediği o an sonunda geldi
  9. M

Soru Yeni telefon kararsızlığı

hocam bunlar 4500 e yakın fiyatta
  10. M

Soru Yeni telefon kararsızlığı

merhaba arkadaşlar kendime 2000 3500 fiyat aralığında öncelikle Ram ve işlemci ve grafik birimi üzmeyecek ve kamerasıda tatmin edici bi telefon arıyorum önerilileriniz nelerdir
  11. M

Soru Mi band 4 Alanlar help

hocam sizin için cihazı muhteşem kılan şeyler nelet biraz bahsedermisiniz
  12. M

Soru custom rom mi band 3

var
  13. M

Soru Mi band 4 Alanlar help

Merhaba mi band 4 sahibi bana biraz tecrübelerinden bahset ve eğer 3 kullandıysan 4 de senin için neler değişti bunlara değenirsen sevinirim Ankete katılmayı unutmayın haa .
  14. M

Mi Band 4 den resimler ve Bir kaç bilgi

vergiler dahil 220 - 230 tl ye çinden indirm hariç getirebilirdiniz 70 tl az para deyil
Üst Alt