melih97 kullanıcısının son içeriği

1. melih97

Yardım poco x3 usb sorunu

Hocam selamlar sorunu nasıl çözdünüz
  2. melih97

MIUI 14 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V14.0.2.0.SJGIDXM İndirme Bağlantıları

Bu romu kullanan var mı tavsiye eder misiniz yoksa EU rom mu daha iyi
  3. melih97

Soru 2023 yılında Poco X3 NFC hala alınır mı?

Hocam selamlar memnun musunuz yeni telefondan özelden yazabilir miyim 1704648512 Hangi rom kullanıyorsunuz
  4. melih97

Yardım Yavaş şarj oluyor

Hocam ikisinde değiştirdim aynı durum flex kablo arızalı olabilir mi?
  5. melih97

Yardım Bilgisayar telefonu görmüyor

Merhabalar geçen gün şarj ederken soketten Duman çıktı telefon şarj oluyor ama 5 watt falan çekiyor işin ilginç tarafı kablonun bir tarafı ile yavaş ters çevirip öbür tarafıyla hızlı şarj oluyor başına gelen varmı? Ve yukarda hızlı şarj işareti çıkıyor yavaş şarj oluyor ayrıca telefonu görmüyor...
  6. melih97

Yardım Yavaş şarj oluyor

Tabiki hocam bilgisayar da görmüyor telefonu
  7. melih97

Yardım Telefon açılmıyor

Goca merhaba geç oldu ama durup dururken oldu
  8. melih97

Yardım Yavaş şarj oluyor

Merhabalar geçen gün şarj ederken soketten Duman çıktı telefon şarj oluyor ama 5 watt falan çekiyor işin ilginç tarafı kablonun bir tarafı ile yavaş ters çevirip öbür tarafıyla hızlı şarj oluyor başına gelen varmı? Ve yukarda hızlı şarj işareti çıkıyor yavaş şarj oluyor
  9. melih97

Yardım Telefon açılmıyor

hocam twrp yükledim ama açılmıyor
  10. melih97

Yardım Telefon açılmıyor

sadece fastboot açılıyo hocam
  11. melih97

Yardım Telefon açılmıyor

Batarya olabilir mi hocam
  12. melih97

Yardım Telefon açılmıyor

Merhabalar telefon bu şekilde açılmıyor kendi kendine kapandı sorun nedir batarya olabilir mi twrp açılmıyor sadece fastboot açılıyor
  13. melih97

Yardım Stock Rom Sonrasında TWRP Silindi

Merhaba bende miui eu rom yüklü 12.0.9 endonezya rom yükledim açılmıyor twrp ekranı gelmiyor silinmiş sanırım tekrar eu roma dönmek istiyorum verilerimin silinmemesi gerekiyor lütfen yardım edin
  14. melih97

Yardım Bluetooth açılmıyor

Merhabalar bende eu rom android 10.0.9 var son sürüm Bluetooth açılmıyor sorun kendi kendine oluştu ama wifi çalışıyor yardımcı olabilir misiniz
  15. melih97

Yardım Ahize

Merhabalar benim telefonun sağ tuş takımı filmi bozuldu tamir ettirdim, ama tamirden sonra sanki ahize den arama yaparken daha az ses geliyor, normal zamanda değişen bir şey yok gibi geliyor alakası yok dedi telefoncu
Üst Alt