Soru Poco m3 mü ? Note 9 mu ?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Merhabalar ben bu iki telefon arasında kaldım arasında 100 lira var hangisini almalıyım ? İkisi de 128 GB

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Bence Mediatek eskisi gibi değil ama yinede siz bilirsiniz tabi

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
kararsızım hocam arada 100 lira var sadece :) kullananlar yorum yapabilse çok iyi olur

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Kuzenimde Redmi Note 9 vardı Normal menü geçişlerinde bile kasıyordu Kamerada Bir Fotoğraf çektikten sonra İzlemek için galeriye geçiş yapıyorsunuz siyah ekranda dona kalıyor. Hiç Tavsiye etmem Poco M3 Alabilirsiniz hem siz Batarya seversiniz 6000 mah sizi tatmin eder diye düşünüyorum.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Kuzenimde Redmi Note 9 vardı Normal menü geçişlerinde bile kasıyordu Kamerada Bir Fotoğraf çektikten sonra İzlemek için galeriye geçiş yapıyorsunuz siyah ekranda dona kalıyor. Hiç Tavsiye etmem Poco M3 Alabilirsiniz hem siz Batarya seversiniz 6000 mah sizi tatmin eder diye düşünüyorum.
note 9 aldık hocam poconun malzeme kalitesi hosuma gitmedi tek batarya var diye de bir telefon alınmaz :) işlemci daha hızlı test yapma imkanım oldu evde de note 8 ile karşılaştırma yaptım note 8 e göre baya hızlı bataryası da fulledik yüzde 20 şarjla 3 saat ekran verdi bence baya iyi çünkü telefon kurulumu vs yaptık poco m3 değilde x3 alınır kamera bakımından da geniş açı yok yani :) mediatek de Skorpi hocamin dediği gibi eskisi gibi değil note 8 pro da gördük :) bakalım hayırlı olsun ben bile note 8 i satıp alasım geldi :) bu arada dediğiniz problem bende yok global rom yüklü belki o yüzden tavsiye ederim kuzeninize miui arama mesajlaşma var çünkü :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
note 9 aldık hocam poconun malzeme kalitesi hosuma gitmedi tek batarya var diye de bir telefon alınmaz :) işlemci daha hızlı test yapma imkanım oldu evde de note 8 ile karşılaştırma yaptım note 8 e göre baya hızlı bataryası da fulledik yüzde 20 şarjla 3 saat ekran verdi bence baya iyi çünkü telefon kurulumu vs yaptık poco m3 değilde x3 alınır kamera bakımından da geniş açı yok yani :) mediatek de Skorpi hocamin dediği gibi eskisi gibi değil note 8 pro da gördük :) bakalım hayırlı olsun ben bile note 8 i satıp alasım geldi :) bu arada dediğiniz problem bende yok global rom yüklü belki o yüzden tavsiye ederim kuzeninize miui arama mesajlaşma var çünkü :)
Hayırlı olsun Hocam onlar sattı çoktan :)

Üst Alt