mehraba kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Mi 11t uzaktan imei

Arkadaşlar selamlar, plakalı mi 11t ye fastboot rom atıldığında imei gidiyor mu ? Ayrıca az çok bu işlerden anlarım, kendim 8 ay kullanıp plaka atabilir miyim, yolu var mıdır :)
  2. M

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QGGIDXM İndirme Bağlantıları

bu endonezya rom 12.0.4.0 da mı kalmış, güncel hali çıkmamış mı acaba ?
  3. M

Yardım Mi max Prime ( 3/64 ) Ekran Lazım :(

Merhaba arkadaşlar, Mi max prime (3/64) telefonum yere düştü ve ekran kırıldı. Kullanabiliyorum sorun yok ama kiriklarla dolu tabi. Elinde uygun ekran olan var mı ? Varsa fiyatı nedir ? Birde n11 gibi yerlerdeki satıcılara sordum, mi max ekranı buna uygun değil dediler, doğru mu ?
  4. M

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Merhaba hocam. Mi max prime (3/64) telefonum yere düştü ve ekran kırıldı. Kullanabiliyorum sorun yok ama kiriklarla dolu tabi. Ekran sizde.mevcut mu, kaça degisebiliriz ? Birde n11 gibi yerlerdeki satıcılara sordum, mi max ekranı buna uygun değil dediler, doğru mu ?
  5. M

Yardım Mi pad 2 Ayarlara giremiyorum...

Merhaba arkadaşlar, lanetli tablet mi pad 2 var. İki önemli sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. 1. Sorun : Ayarlara giremiyorum. Ekran görüntülerini attığım hatayı veriyor. xiaomi.eu_multi_MIPAD2_V8.1.3.0.LACCNDI_v8-5.1 ve diğer romları denedim. hepsinde de ayarlara girmek...
  6. M

Jiayu S3 Miui

çok teşekkür ederim :)
  7. M

Jiayu S3 Miui

sağolun, indi ama yüklemek istediğimde recoveryi başlatıyor. Twrp recoveryde instale girdiğimde dosyayı seçince hata veriyor. Güncellemeyi yüklemedi. Şu hatayı verdi : E: Error executing updater binary in zip '/ sdcard/downloaded_rom_miui_hermes_mam_global_6.1.7_729d88a063_5.0.zip'
  8. M

Jiayu S3 Miui

Arkadaşlar geçen hafta telefonuma Telefonum için portlanmış Miui 7 kurdum. Çok memnunum. Telefon Hakkında bölümünde şöyle yazıyor. Miui 7 xiaomi.eu 5.12.31 Geliştirici Sürümü. Bugün wifiyi açtım ve güncelleme yükleniyor. Bu güncellemede 6.1.7 yazıyor. 600 küsür mb. Bu güncelleme benim...
Üst Alt