Jiayu S3 Miui

mehraba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
3
Arkadaşlar geçen hafta telefonuma Telefonum için portlanmış Miui 7 kurdum. Çok memnunum. Telefon Hakkında bölümünde şöyle yazıyor. Miui 7 xiaomi.eu 5.12.31 Geliştirici Sürümü. Bugün wifiyi açtım ve güncelleme yükleniyor. Bu güncellemede 6.1.7 yazıyor. 600 küsür mb. Bu güncelleme benim telefonumda sorunsuz çalışır mı, sistemi bozmasın ve yeni neler var ?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Yükleyin. Eğer sorun alırsanız 5.12.31i üstüne kurun telefonunuz açılır ve birdahakine o güncellemeyi yapmazsınız. En son sürümü hep romu indirdiğiniz yerden indirip yüklemek zorun kalırsınız sadece

Oyla:

mehraba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
3
sağolun, indi ama yüklemek istediğimde recoveryi başlatıyor. Twrp recoveryde instale girdiğimde dosyayı seçince hata veriyor. Güncellemeyi yüklemedi. Şu hatayı verdi :

E: Error executing updater binary in zip '/ sdcard/downloaded_rom_miui_hermes_mam_global_6.1.7_729d88a063_5.0.zip'

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
sağolun, indi ama yüklemek istediğimde recoveryi başlatıyor. Twrp recoveryde instale girdiğimde dosyayı seçince hata veriyor. Güncellemeyi yüklemedi. Şu hatayı verdi :

E: Error executing updater binary in zip '/ sdcard/downloaded_rom_miui_hermes_mam_global_6.1.7_729d88a063_5.0.zip'
Bu ROM hermes cihazlarına ait. Sizin telefon için muhtemelen bu cihaz üzerinden port yapıldı. Romu hazırlayan kişinin güncelleme vermesini beklemeniz gerekiyor. Eski haliyle kullanmaya devamdan başka seçeneğiniz yok.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt