Mehmettmeert kullanıcısının son içeriği

1. Mehmettmeert

Tema Color os 6 - Miui11

Direo mi 8 lite için falan color os rom varmı acaba varsa vallaha stock telefonu rootlayip romlarim konuyu görünce hatırladım cok stabil ve cok kullanışlı bı arayüz
  2. Mehmettmeert

Sohbet Sabahtan beri Güncellemeyi bekleyenler?

Mi 8 lite kesinmi acaba gelmicek diyenler var
  3. Mehmettmeert

Yardım Mi 8 lite ses hakkında aklıma takılan bı olay

Nasıl yani mikrafondan ses gelirmi ya denicem şimdi ? Dolby nasıl kuruluyor ilgili konuyu yollarmisin birde teşekkür ederim:) 1568840497 Bunu denedigime inanamıyorum ama denedim böyle birşey yok ve mümkün değil
  4. Mehmettmeert

Yardım Mi 8 lite ses hakkında kafa takılan sorun

Merhaba; öncelikle mi 8 lite kullanmaya başlayalı 8 ay oluyor. Bu süreçte fark ettiğim bı olay var sizde fark etmissinizdir zaten . Pubg falan oynarken mesela mikrofon açılınca nerdeyse ses 2 katına çıkıyor ve bozulmuyor bu beni şaşırtıyor bende başka deneyler yapmaya başladım .Bunu telefonla...
  5. Mehmettmeert

Yardım Mi 8 lite ses hakkında aklıma takılan bı olay

Merhaba; öncelikle mi 8 lite kullanmaya başlayalı 8 ay oluyor. Bu süreçte fark ettiğim bı olay var sizde fark etmissinizdir zaten . Pubg falan oynarken mesela mikrofon açılınca nerdeyse ses 2 katına çıkıyor ve bozulmuyor bu beni şaşırtıyor bende başka deneyler yapmaya başladım .Bunu telefonla...
  6. Mehmettmeert

Soru Mı 8 lite yeni gelen 10.3.2.0 guncellemesi

Güncellemeyi yükledim ama açık olarak neler değişti okudum okudum anlamadım biri anlatabilir mi ?
  7. Mehmettmeert

Soru Mi8 lite Nıght mode

Tam olarak nereden acabiliriz bu app voultu
  8. Mehmettmeert

Sohbet Mi 8 lite wifi kesilmesi ve mobil veri sorunu

Hocam telefondan aşırı memnunum bataryadir kameradir performanstir ama şu mobil veri olayı beni vallahi çok yoruyor kapa aç yapıyorum uçak moduna alıp çıkarıyorum en kötü pubg oynarken internet giderse arkadaşlarıma wifi actiriyorum nasıl telefon len o gibisine sakalarla karşılaşıp...
Üst Alt