Mehmetkuchan1 kullanıcısının son içeriği

1. Mehmetkuchan1

Çözüldü Redmi Note 10S cihaza bootloader kilidini açmadan rom atmak mümkünmüdür?

Endonezya romunu atıp 15 saniye sonra bootloader kilidini kapatsam garanti servisi anlayamıyormu.
  2. Mehmetkuchan1

Çözüldü Redmi Note 10S cihaza bootloader kilidini açmadan rom atmak mümkünmüdür?

Bu videodaki muhabbeti denedim bir kaç kez hemde fakat güncelleme paketi doğrulanamıyor diyor.
  3. Mehmetkuchan1

Fastboot bootloader kilidini açmadan olmuyor diyorlar
  4. Mehmetkuchan1

Merhaba arkadaşlar bende GENPA garantili Redmi note 10s var Google arama ve mesajlar yüklü nefret ediyorum Google arama ve mesajlardan bu yüzden rom değiştirmeyi düşünüyorum cihazı garanti dışı bırakmadan Endonezya romuna geçmek istiyorum mi tool v2 yi kullanmayı düşünmüştüm fakat MTK işlemcili...
  5. Mehmetkuchan1

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Sorun varmı sizde ben yüklediğim zaman kasma donma vardı en son
  6. Mehmetkuchan1

Soru EEA rom mu EU rom mu kullanmalıyız

Şuan EEA Global romdayım EU romun atacağım resimdeki sürümünü çok övüyorlar öteki android 11 li sürümü denedim beğenmedim sizce bu resimdeki sürüme geçmelimiyim kullananlar deneyimlerini yazarsa sevinirim. 1624948189
  7. Mehmetkuchan1

Yardım Poco X3 nfc ısınma ve şarj sorunu!

Tek fark benimki 128 GB
  8. Mehmetkuchan1

Yardım Bootloader kilidini açmak

Teşekkürler hocam 1624098954 Mi unlock ile mi açayım kilidi mi tool v2 ilemi?
  9. Mehmetkuchan1

Yardım Bootloader kilidini açmak

Normalde kilid açma başvurusu yaptigim cihazı sıfırladım ve mi kilidi açmaya bir iki defa daha cihaz ekle yapıp başvurdum süre uzama olayını sonradan hatırladım o yüzden eski hesabımı sildim yeni hesap açıp aynı cihaz ile gene başvurdum Sure gene uzar mi?
  10. Mehmetkuchan1

Soru Mi flash ile rom atmak için bootloader kilidi açık olması gerekir mi

Anladım gerek kalmadı o zaman kilit açmaya 1623675311 Teşekkürler hocam vazgeçtim rom atmaktan bir daha tr garantili cihaz almayacağım Xiaomi alsam kayıtlı alırım
  11. Mehmetkuchan1

Anladım hocam peki benim cihaz tr GENPA garantili kilidi açıp yazılımı atıp kapatsam garantiye girer mi tekrar
  12. Mehmetkuchan1

Ama mi tool ile Benim eski cihaza attım ben rom mi note 3 tu
Üst Alt