Mehmethan kullanıcısının son içeriği

1. Mehmethan

Yardım poco x3 yüksek ahize sesi sorunu

Deniyen varmı bu yöntemi
  2. Mehmethan

Haber Xiaomi Akıllı Termal Termos İncelemesi

Merhaba arkadaşlar bende bu üründen aldım ama bir sorunla karşılaştım resimde yüklediğim plastik aparattan bir adet çıktı normalde incelediği videolarda 2 adet var tek adet olması termosta akıtma yapıyor çözümü olan varmı veyahut bu parçadan nerede bulabilirim
  3. Mehmethan

Yardım Mi 8 Lite Gece Modu

En son gelen güncelleme ile kısmı çalışan gece modu geliştirici seçeneklerinden gitti
  4. Mehmethan

Yardım Mi 8 lite ekran

Telefonun ön ve arka yüzündeki cam gorilla glass'mı
  5. Mehmethan

Sohbet Mi 8 lite gayette iyi

1900 lira var leica kalitesinde fotoğraf bekle
  6. Mehmethan

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

Telefon fiyatıyla endeksli vadettikleri kağıt üzerinde mükemmel internet oyun vs bi sıkıntı yok parasına göre kamerasında iyi Allah var Daha iyi kamera istiyorsan 4000 baremini geçeceksin realist olmak lazım Amma velakin ufak tefek bazı uyumsuzluklar insanı rahatsız ediyor Xiaomi bi anda...
  7. Mehmethan

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

Instagram yüzünden satacam telefonu videolar berbat
  8. Mehmethan

Yardım Mi 8 lite Hızlı Şarj

Herhalde quick charge patentli bir sistem maliyet artmasın diye kutudan çıkan adaptör gc3.0 desteklemiyor
  9. Mehmethan

Yardım Mi 8 lite için gimbal önerisi

Merhaba arkadaşlar cep telefonuma gimbal almak istiyorum yaptığım araştırmadalya f/p olarak "zhiyun smooth 4" modelinde karar kılmıştım lakin izlediğim türkçe inceleme videolarında 6.00 inç'ten büyük telefon takmayın uyarısı yapılıyor Mi 8 lite ölçüleri Uzunluk:156.4 mm (6.16 inç) Genişlik:75.8...
  10. Mehmethan

Yardım Mi 8 Lite Hakkında. Kullananlar ve Alacakların Dikkatine!

Philips kulaklık kullanıyorum daha önceki telefonumdan daha fazla ses alıyordum şu an tek sıkıntım bu Artık kamera güncellemesi alsa iyi olacak
  11. Mehmethan

Şimdi Apple Düşünsün! | Xiaomi AirDots Pro Tanıtıldı!

Acaba kulak içi olmayan modeli çıkarmı
  12. Mehmethan

Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Arkadaşlar mi 8 lite orjinal ekranını aliexpress üzeri hangi satıcıdan tedarik edilir
  13. Mehmethan

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bu jest için teşekkürler
  14. Mehmethan

Yardım Evofone dolandırıcığı

Instagram hesabında resmi distribütör ifadesi yer alıyor
Üst Alt