mehmet20 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Sürekli restart

Merhabalar redmi pro cihaz sürekli restart atıyor her türlu romu denedim sıfırlama yaptım ama yok nafile, iki gün çalışıyor sonra sürekli restart döngüsüne girip kullanılmaz hale geliyor sorun hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  2. M

Soru Kamera centiginin olduğu yerde leke

Yok ekranda çizik bile yok benden kaynaklı olduğunu zannetmiyorum
  3. M

Darbe olsa ekran kırılmaz mi ,sadece kamera centiginin olduğu yerde leke dağıtılmiyor,birde garantiye girer değilmi ücretsiz değiştirirler
  4. M

Merhabalar cihaz 7 aylık kamera çentiginin olduğu yerde leke var iki tane cihaz KVK garantili garantiye yollasam garanti kapsamına girer mi sorun çıkartırlar mı
  5. M

MIUI 12.5 Mi 11 Lite (Courbet) Türkiye Stabil V12.5.3.0 RKQTRXM

Hocam ben ota bağlantısını indirip paket seçden yükledim,bundan sonraki güncellemeler otomatik olarak gelir mi bana
  6. M

MIUI 12.5 Mi 11 Lite (Courbet) Global Stabil V12.5.8.0 RKQMIXM Enhanced

Garantisi bitmesine yakın bende yollayacağım teşekkür ederim sizin cihaz yenimiydi neden cihaz değişimi talep etmediniz.
  7. M

Benim ekranda da küçücük bir leke var da 5 aydır duruyor öyle beni rahatsız etmediği için garantiye yollamadim,ama garanti bitmesine yakın yollayacağım,sizin ekran değişimi ücretsiz olarak gerçekleşti değil mi işçilikleri falan nasıl sizce
  8. M

Hocam ekranda ne gibi sorunlar vardı acaba
  9. M

Yardım Ekrandaki nokta

Peki aynısını mı kamera çentiginin altındaki gibimiydi
  10. M

Yardım Ekrandaki nokta

Merhabalar daha önce bu konuyu açmıştım ama net resimler koyamamıştım.Mi 11 lite kullanıyorum cihazı 5 ay önce aldım kamera çentiginin altındaki bu nokta var bu nokta büyür mü herhangi bir sorun teşkil eder mi? Sebebi nedir bu noktanın?
  11. M

Yardım Ekranda küçük leke

Bl kilidi açınca garanti gidiyormu önceden başka cihazda açtım garantide bir sorun olmadı ama mi11 lite direk MIUI 12 ile çıktı sanırım,siz garanti sorunca garantiye yollayın ekranı degistirsinler diyeceksiniz sandım
  12. M

Başka cihazım olmadığı için goturemem ama 5 6 aydır böyle duruyor beni rahatsız etmiyor fazla belli olmadığı için ama büyür mü onu düşünüyorum buyumezse herhangi bir sorun yaratmıyor
  13. M

Evet
  14. M

Nokta duruyor ama kamera çentigi kısmı da duruyor resmi tam ekran yaptığım zaman
  15. M

Gidiyor
Üst Alt