mehmet1 kullanıcısının son içeriği

1. mehmet1

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Telefonum Redmi 7A miui 11 geçen hafta otomatik yüklendi.
  2. mehmet1

Güncelleme Redmi 7A Global Kararlı V10.2.6.0.PCMMIXM indirme bağlantıları

Acele etmeyin geliyor. Ben miui 11i 1 hafta oldu yükleyeli. Kendisi otomatik geldi. 650 mb civarı dosya boyutu 1572080973
  3. mehmet1

Bu uyarı ne anlama geliyor. Miui 10.2.6.0 sürümünü telefonda güncelleyici ile yükleme esnasında oldu.
  4. mehmet1

Yardım OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Bu ne anlama geliyor. Altındaki linkte verilen dosyayı kurup sistemin güncelleme vermesini mi bekleyeceğim. Yoksa sadece beklemek mi gerekiyor
  5. mehmet1

Merhaba yeni telefonum Redmi 7A. üzerindeki miui sürüm Redmi 7A Global Kararlı V10.2.5.0.PCMMIXM yeni sürüm güncelleme gelmedi. V10.2.6.0. Ve V10.2.7.0. İçin beklemelimiyim. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  6. mehmet1

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Bugüne dek hiç Teknik servisle işim olmadı. Ancak Xioami telefonları ilk gögüsleyen firma nedeniyle Delta derim.
  7. mehmet1

Haber Mi4 LTE 8.5.1.0 Update

Mi 4 LTE 8.5.1.0 güncellemesini bende bugün aldım. Kullanan arakadaşlara sorum şu. Şarj la ilgili bir değişiklik var mı?
  8. mehmet1

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Telefonlarda garanti çoğu şeyi karşılamıyor.Telefonun bozulma riskide çok düşük. o halde neden fazla para vereyim ki. Aradaki fark da azımsanacak bir fark değil. Tabiki DELTA.
  9. mehmet1

Rom MIUI 9 7.9.22 Global Beta ROM Güncellemesi

hocam bende mi4 kullanıyorum. mi4 için miui9 kararlı global rom gelecek mi?
  10. mehmet1

Soru Telefon Tavsiyesi ve Mi6 Hakkında

Xioami mi4 bile işinizi görür...dünya para verip hiçbir özelliğini kullanmıyorsunuz...
  11. mehmet1

Soru Telefon Tavsiyesi ve Mi6 Hakkında

Xioami mi4 bile işinizi görür...dünya para verip hiçbir özelliğini kullanmıyorsunuz...
  12. mehmet1

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Merhabalar. Xioami mi 4 telefonuma yükledim. Bakalım performans ne olacak göreceğiz... belkide göreceğimiz son güncelleme olacak :) Bizim telefon emektar katagorisine girdi sayılır :D
  13. mehmet1

Haber Android 7 (Nougat) MIUI 9 Güncelleme gelecek telefonlar

Paylaşımlar heyecan verici... MIUI9 Mi4 için ne zaman gelir acaba. MIUI9 MIUI8 den ne kadar farklı olacak.İnsan merak ediyor.
  14. mehmet1

Soru Xiaomi Mi 4 (4G) - Xiaomi Mi MIX Karşılaştırma

Xiaomi Mi 4 (4G) ile Xiaomi Mi MIX telefonları karşılaştırdım. Xiaomi Mi 4 (4G)'nin piyasa fiyatı 750 TL, Xiaomi Mi MIX 'in piyasa fiyatı ise 3.750 TL. Sorum şu, bana birisi 3.750 TL 'ye Xiaomi Mi MIX alıp bu telefonla, Xiaomi Mi 4 ile yapamayacağım mantıklı bikaç özellik söyleyebilir mi? Bu...
  15. mehmet1

Yardım mi4 telefon kilitliyken mobil veriyi kapatma özelliğini tekrar aktif edemiyorum.

internet ekran kapandığında gitmesin diye uygulamalardan özelliği aktif etmiştim. ekran kapanınca 1 dk sonra otomatik internet kesiliyordu.Ancak internet yoluyla gelen mesajlar ekranı açmadan gelmeyince sıkıntı olmaya başladı.Şimdi nerden hangi uygulamadan yaptığımı unuttum. lütfen yardımmmm.
Üst Alt