Medjerda kullanıcısının son içeriği

1. Medjerda

Yardım Mi Cloud Ek Alan Alma Sorunu

paypal türkiye'de çalışmıyor. VPN'de işe yaramadı. Mi store'da kredi satılır mı acaba?
  2. Medjerda

Yardım Mi Cloud Ek Alan Alma Sorunu

Merhabalar. Cloud depolama ihtiyacımdan dolayı mi cloud alayım dedim fakat hesaba mi kredi yükleyemiyorum. Gerek Paypal'ın ülkemizde çalışmaması gerek mi card'ın olmaması bu sooruna neden oluyor. Almanın yolunu bulmuş kimseler var mı?
  3. Medjerda

Rom Bildirim Çubuğu ve Yeni Rom Arayışı

almanca bir videoda geliştiriic seçeneklerini açıp Mi Kilit Açma Durumu kısmından hesabımı ekletti. Pek mana veremedim. Bu ekran gelmişse anladığım kadarıyla bootloader kilidi açık demektir değil mi? bir de kullanıcı verileri silinir diyor. Bu veriler, uygulama ve dosya içeriğini de kapsıyor mu?
  4. Medjerda

kilidi açma başvurusu gelmedi direk bu sayfa geldi. Doğru mudur?
  5. Medjerda

Bunların hiç biri yoktu. Yönlendirme için teşekkür ederim. Bu arada dosyalar için yedekleme yapmam gerekli midir?
  6. Medjerda

peki rom kurmak sıkıntılı bir süreç mi?
  7. Medjerda

Merhabalar, Xiaomi Mi6 kullanıcısıyım. Son güncellemeden sonra çıldırmanın eşiğindeyim. Daha öncesinde 2+ mesaj geldiğinde "Sohbetin adı: 2 yeni mesaj" yazarken artık bildirim çubuğu son bilmem kaç mesajı gösteriyor ve ekranın yarısına kadar yer kaplıyor. Telefonda bir şey izlerken bir aktif...
  8. Medjerda

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

teşekkürler cevabınız için. Ürünü satın almak istiyorum hatta arkadaşım ve sevgilime de olmak üzere 3 adet alacağım. Nakliye sorunu aramdaki tek engel. Sizden çin tatili sonrasında özel mesaj bekliyorum durum ile alakalı
  9. Medjerda

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

xiaomi qicycle ürünü gearbest'te var ama sipariş edilemiyor. Sanırım sorun bataryasının olması. Bu sorunu nasıl aşabiliriz.
  10. Medjerda

Yardım Xiaomi mi6 sipariş ettim ama

Parayı vermişsin zaten. Güvenilmez bir siteyse zaten geri çekemezsin paranı. Sakin ol
  11. Medjerda

Yarışma [ DUYURU ] MIUI Türkiye 1.Fotoğraf Yarışması

"İntenetten veya başka yerlerden alınan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacak" kısmında hata var. internetten olacak. Bu arada yarışmaya katılmayı çok isterim yarın biraz kurcalayacağım.
  12. Medjerda

Tema Mİ logolu duvar kağıtları

Mobilde alt ortada görünen duvar kağıdı siyah tema sevenler için super durur
  13. Medjerda

Rehber Xiaomi Mi6 MIUI 9'a Nasıl Güncellenir?

cantara uzun zamandır karar veremedim yükseltme konusunda. Global kararli miui 9 çıkması çok uzun sürer mi? Ortalama ne kadar süre bekleriz?
  14. Medjerda

Sohbet Az Bilinen ve Devamı Gelmemiş Oyunlar

Dinasours and Cadillac geldi nedense aklima :)
  15. Medjerda

Yardım Minimal Duvar Kağıdı Uygulamaları

en baştaki görseli beğendim ama telefonumda fazla uygulama olmasını sevmediğim için yüklemeyeeğim. Rica etsem biri atabilir mi ?
Üst Alt