mdirgin kullanıcısının son içeriği

1. M

Satıldı SIFIR KUTUSUNDA ORİJİNAL NİLLKİN MARKA XİAOMİ Mİ MİX3 SİYAH RENK KILIF

Merhaba, Elimde 1 adet bulunan sıfır kutusunda kullanılmamış orijinal NİLLKİN marka siyah renk Xiaomi Mi Mix 3 telefon kılıfım satılıktır. Ürünün satış fiyatı 40 TL'dir. İyi günler dilerim.
  2. M

Satıldı 1 HAFTALIK Mİ MİX 3 6GB/128GB ROM SİYAH İTHALATÇI GARANTİLİ

Üstadlar merhaba Mi mix 3 telefonumu sattım bugün. Konuyu satıldı olarak değiştirmenizi rica ederim. İyi günler dilerim.
  3. M

İlginiz ve yönlendirmeniz için teşekkürler Ottoman üstadım. İlanları silip resimli olarak tekrar ilan vereyim. İlk defa ilan verdiğim için nasıl olduğunu beceremedim. Kusura bakmayın lütfen. İyi günler dilerim.
  4. M

Arkadaşlar merhaba, 22 Martta satın aldığım 1 haftalık Mi Mİx 3 6Gb/128Gb Rom Seramik Siyah telefonumu satıyorum. Telefon ithalatçı garantilidir. Alındığı günden beri cam koruması ve kılıfı ile kullanılmıştır.Vuruk,çizik yoktur. Kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alır. Kutusu full ve faturalıdır...
  5. M

Soru Mi Mix 3 Telefonumun Kamerası Hk...

Üstadım desteğin için teşekkür ederim. İyi günler...
  6. M

Üstadım merhaba Bu kamera güzelleştirmek nereden kapatılıyor. Birde mi mix 3 için Google kamera yazılımını nereden bulabilirim. Yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim.
  7. M

Arkadaşlar, Üstadlar Merhaba, 1 hafta önce aldığım Mi Mix 3 telefonumun genelinden memnunum. Yanlızca kamerasından memnun kalmadım. Dxomark tan 103 puan almış olan kamera nasıl böyle kötü fotolar çekiyor anlamış değilim. Foto çektiğimde insanların yüzlerini çok parlak, bazen soluk ve...
  8. M

Çözüldü Mi Mix 3 4G Hk.

Merhaba dostlar Telefonumun 4g sorunun çözdüm arkadaşlar. İlginiz yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim. Yardım konusunu çözüldü olarak değiştirebilirsiniz. İyi günler dilerim.
  9. M

Çözüldü Mi Mix 3 YouTube Tam Ekran Sorunu Hk...

Arkadaşlar yardımınız İçin çok teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
  10. M

Çözüldü Mi Mix 3 YouTube Tam Ekran Sorunu Hk...

Arkadaşlar merhaba Benim Mi Mix 3 telefonumda YouTube da video izlediğimde tam ekran izleyemiyorum. Ne yaparsam yapayım varsa bir ayarı bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim☺️ Teşekkürler....
  11. M

Soru Migros Mix 3

Arkadaşlar merhaba Bende Mi 9 ile Mi mix 3 arasında kalmıştım. Telefoncu arkadaşım fiyatlar çok artacak alacaksan al artık dedi ve Dün migrostan mi mix 3 aldım. Telefon çok şık, kamerası çok iyi, gps te hiç bir sorun yok. Bildirimlerin hepsi zamanında geliyor ve görebiliyorum. Mono hapörlürü...
  12. M

Çözüldü Mi Mix 3 4G Hk.

Destekleriniz için çok teşekkür ederim...
  13. M

Çözüldü Mi Mix 3 4G Hk.

Üstadlar her ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederim. Bulunduğum ilde farklı yerlerde gezerek kontrol ettim. Telefonumda 4g yazısını gördüm ve sevindim, Volteyi aktif edemedim bir türlü şimdide forumda baktım bir kod yazıyor bu kodu yazdım. Hattım Türk Telekom cihazınızı desteklemiyor diyor...
  14. M

Çözüldü Mi Mix 3 4G Hk.

Ottoman Üstadım Merhaba, Telefonumun sim kart ayarlarında tercih edilen ağ türünde LTE öncelikli işaretli fakat telefonun üst sağ köşesinde pil simgesinin yanında H+ olarak gözüküyor. Mobil veriyi 4G yada LTE olarak göstermiyor. İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. İyi günler.
  15. M

Çözüldü Mi Mix 3 4G Hk.

Arkadaşlar merhaba, Bugün Migros tan Mi Mix 3 alarak aranıza katıldım. Tüm kullanıcıların güzel günlerden kullanmalarını dilerim. Telefonumun bildirim durum çubuğunda 4G işareti çıkmıyor. Mobil veride H+ işareti çıkıyor. Konuya hakim olmadığım için benim telefonumda 4g çalışmıyormu acaba...
Üst Alt