Soru Mi Mix 3 Telefonumun Kamerası Hk...

mdirgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
android 7.1
Cihazım
mi redmi 5a
Konular
5
Arkadaşlar, Üstadlar Merhaba,

1 hafta önce aldığım Mi Mix 3 telefonumun genelinden memnunum. Yanlızca kamerasından memnun kalmadım. Dxomark tan 103 puan almış olan kamera nasıl böyle kötü fotolar çekiyor anlamış değilim.

Foto çektiğimde insanların yüzlerini çok parlak, bazen soluk ve gerçeklikten uzak çekiyor. Kamerasında bir sürü özellik var neyi denediysem bir türlü ya ben beceremedim yada telefonun kamerasında bir sıkıntı mevcut.

Mi Mix 3 kullanan arkadaşlar sizlerin telefonlarınızın kamera çekimleri nasıl, memnunmusunuz.

Daha önce kullandığım telefonum İphone 7 idi ve kamerası 1 haftalık Mi Mix 3 telefonumdan daha iyi çekiyordu.

Değerli önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

İyi günler dilerim.

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Stock kamera içerisindeki güzelleştirmeyi kapatabilirsiniz. Ya da en güzeli google kamera yazılımını kullanarak çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Cihazınızı güle güle kullanın.

Oyla:

mdirgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
android 7.1
Cihazım
mi redmi 5a
Konular
5
Stock kamera içerisindeki güzelleştirmeyi kapatabilirsiniz. Ya da en güzeli google kamera yazılımını kullanarak çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Cihazınızı güle güle kullanın.

Üstadım merhaba

Bu kamera güzelleştirmek nereden kapatılıyor. Birde mi mix 3 için Google kamera yazılımını nereden bulabilirim. Yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
İyi geceler,
Kamerayı açınca ekranın ortasında çıkan Yıldız konumundan Güzellik modunu 0 yaparak kapatabilirsiniz.
Mix 3 için google camerayı kurabilirsiniz.

Oyla:

mdirgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
android 7.1
Cihazım
mi redmi 5a
Konular
5
İyi geceler,
Kamerayı açınca ekranın ortasında çıkan Yıldız konumundan Güzellik modunu 0 yaparak kapatabilirsiniz.
Mix 3 için google camerayı kurabilirsiniz.

Üstadım desteğin için teşekkür ederim. İyi günler...

Oyla:
Üst Alt