mbilgili05 kullanıcısının son içeriği

1. mbilgili05

Rehber Mi9T Pro MIUI 11/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

Miui12 Eea Global kararli sürümde de Sorunsuz çalışıyor Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. mbilgili05

Rom [MIUI 12] Mi9T Pro Avrupa Kararlı (EEA) v12.0.1.0.QFKEUXM

Teşekkürler hocam şimdi indirdim kurdum. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mbilgili05

Rom [MIUI 12] Mi9T Pro Avrupa Kararlı (EEA) v12.0.1.0.QFKEUXM

Kuran var mı? Bug vs varmı? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mbilgili05

Yardım Nerede hata yapıyorum? Rom yükleyememe

Pocophone f1 de de rom kurup twrpden çıkmadan magisk kuruyordum oda logoda kalıyordu. Telefon açıldıktan sonra magisk kurmayi deneyin bence. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. mbilgili05

Soru Kayıt durumu

Kilidi acarken sifirlayacaktir. Ve büyük ihtimalle imei silinecektir Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mbilgili05

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro EEA Avrupa Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.6.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Katılıyorum Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mbilgili05

Soru Miui 12 de arama kaydetme.

BL kilidi açıksa eğer, global romlara da yükleniyor. Forumda konusu mevcut. Yada hindistan rom kuracaksınız onda hazır yüklü geliyor Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mbilgili05

MIUI 12 9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM

Eea globalde çıktı mi? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mbilgili05

Yardım Mi 9T Pro Dokunmatik Sorunu

3 parmak ile ekran görüntüsü almayı kapatinca duzeldigini okumuştum. Bi deneyin. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mbilgili05

Yardım Mi9T Pro Hızlı Şarj Problemi

Daha telefonun içini açmadan 100 diyende oldu, 250 tutabilir diyende. En son bi yer buldum durumu anlattım lehimden olabilir dedi. Dediği gibi de çıktı. Lehimleri yeniledi düzeldi. 20₺ gibi cüzi bi ücret almıştı. Bu arada poco f1 civatali sistem ile sokulebiliyo. 9t serisi yapışkanlı. Buda...
  11. mbilgili05

Yardım IMEI Hakkında

120 gün olan süre 150 güne çıkarılacak diye haberlerde gördüm. 4+4 yerine 5+5 olabilir artık Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mbilgili05

Yardım Mi9T Pro Hızlı Şarj Problemi

Sokette lehim catlamasi olmuş olabilir. Bu yüzden donanimsal diye düşünüyorum benzeri bir problemi poco f1 de yaşamıştım. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mbilgili05

Yardım Magisk bootloop kalıyor

20.3 surumunde sorun yok. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mbilgili05

Soru Kordon Tavsiyesi

Kendim band3 e almıştım ama band 4e de uyumlu olan kordonun linkini aşağıya bırakıyorum. Kılıf orjinalini kesinlikle tutmuyor çünkü hafif sert. Bilekte iken bu sertliği hissetmiyorsunuz. 15₺ kargo dahil fiyatinida düşünürseniz alınabilir bir kayış. Yanlış hatırlıyordam markası zore idi. Xiaomi...
  15. mbilgili05

Soru Mi 9T PRO resmi rom önerisi

Resmi olarak Hindistan romda google arama yok. Custom romlarda da yok. Resmi olarak ben eea global kullaniyorum. Root ile Miui arayıcı kurdum memnunum. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt