mbilgili05 kullanıcısının son içeriği

1. mbilgili05

Yardım Ana Ekran Yedeği Hk.

Otomatik ana ekran yedeğini açmamış olabilirsiniz. Bu yüzden yedeklememis olabilir. Yedek tarihinizi kontrol ettiniz mi Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. mbilgili05

Recovery [Android Q] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

Twrp yuklemeyle verinize birşey olmaz. Twrp yedekleme yukleme vs. yapan bir araç. Twrp yuklemek için bootloader kilidi açılmalıdır. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mbilgili05

Soru IMEI Repair

Rn7 de sıkıntı yok. Rn6pro kullandim ondada sıkıntı yok. lakin cift hattin sadece birine atılabilen yeni modellerde IMEI fabrika ayarlarına dönünce sıfırlanır. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mbilgili05

Soru IMEI Repair

Öncelikle hayırlı olsun. Sadece orjinal recovery uzerinden ve ayarlar uzerinden fabrika ayarlarına alirsaniz IMEI gider. Başka türlü gitmez. Twrp yüklerler genelde IMEI repair yaparken Yüklemezse eğer; foruma kurulumu mevcut. BL kilidi açılırken telefon sıfırlanır. Yedeginizi almayi unutmayın...
  5. mbilgili05

Recovery [Android Q] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

TWRP yüklü cihazıma ADB üzerinden tekrar farklı sürüm twrp yüklemiştim bir sorun olmamıştı.
  6. mbilgili05

sıfırlayabilirsin

sıfırlayabilirsin
  7. mbilgili05

hocam ben şarj süresi konusunda bi problem yaşamadım. ama miui11 kurunca direk cihazı sıfırladım...

hocam ben şarj süresi konusunda bi problem yaşamadım. ama miui11 kurunca direk cihazı sıfırladım twrpden oyle kullanıyorum. sıfırlamak belki sizede yardımcı olabilir.
  8. mbilgili05

güncelleme sonrası böyle hatalar olabilir. müsait bi vakit verilerini yedekleyip cihazı sıfırlayın.

güncelleme sonrası böyle hatalar olabilir. müsait bi vakit verilerini yedekleyip cihazı sıfırlayın.
  9. mbilgili05

cihaz eliniz geçince bence sıfırlayıp tekrar gönderin 3.parti uygulama, güncelleme...

cihaz eliniz geçince bence sıfırlayıp tekrar gönderin 3.parti uygulama, güncelleme bahanelerinden kurtulmak için. aynı sorundan 3 kez gittiği zaman para iadesi oluyor diye biliyorum.
  10. mbilgili05

kullandığınız rom nedir? twrp kurulu mu ? güncelleme otadan mı geldi ?

kullandığınız rom nedir? twrp kurulu mu ? güncelleme otadan mı geldi ?
  11. mbilgili05

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

şimdiden teşekkürler Band 3 ve mi9t Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mbilgili05

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende alabilirmiyim [emoji1] Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mbilgili05

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Görev başarıyla tamamlandı Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mbilgili05

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Görev başarıyla tamamlandı Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mbilgili05

Madalya Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ile Anıyoruz...

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve rahmetle anıyorum.. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt