mbilgili05 kullanıcısının son içeriği

1. mbilgili05

Yardım Xiaomi Cloud ve mesajlar çalışmayı durdurdu hatası

Hocam normalde kapatıp açınca çıkıyor guvenli moddan.
  2. mbilgili05

Yardım Xiaomi Cloud ve mesajlar çalışmayı durdurdu hatası

Telefonu kapat 5 dk bekle aç birde öyle dene
  3. mbilgili05

Yardım 11T Direnç işlemi

Cift imei direnç islemi yapip güncelleme yapan oldu mu? Benim cihaza direnç islemi yaptirdim güncelleme sonrası sıkıntı olmaz diye biliyordum geçen güncelleme yaptim imei ler silindi. Tekrar verdim direncde sıkıntı olmuş dedi tekrar direnc islemi yaptı. 12.8 kurulu güncelleme isleminj kapatmış...
  4. mbilgili05

Yardım 11T Direnç işlemi

Geçen hafta Amasya'dan bi cihaz gelmediyse baska birine yaptirdi o halde. Suluovaya gelirsem uğrarım hocam. Yeriniz denizcilerde mi?
  5. mbilgili05

Yardım 11T Direnç işlemi

hocam bende amasyadayım, geçen hafta direnç işlemi yaptırdım. benim bıraktığım telefoncu bu işlerden pek anlamıyor. acaba sanamı yaptırdı çift imei de s3 mini ye ait şuan. gri renk 11t
  6. mbilgili05

Yardım Android auto bağlantı problemi. Bağlantı kopuyor

3 kablo ile denedim. Orjinal mi kablo, Philips, oppo orjinal. Hepsinde ayni sorun kablosal değilde sanki bi ayarda sıkıntı var. Ya araç tarafında ya da telefon kullanici ayarlarında. G.play sersislerini sildim kurdum. Android auto yine aynı sekilde sildim kurdum çözüm olmadı Video linki
  7. mbilgili05

Rehber Mi 11T ve Mİ 11x TWRP Olmadan Root Atma

14.0.4 de bootlopa giriyor cihaz. Orjinal boot flash yaptım düzeldi.
  8. mbilgili05

Yardım Android auto bağlantı problemi. Bağlantı kopuyor

Başka araçlara bağlanıyor telefonum. Baska telefonlarda aracıma bağlanabiliyor. Bir anlam veremedim bu duruma. Güncelleme yaptım. Telefonu sıfırladım temiz kurulum yaptım. Sorun devam ediyor
  9. mbilgili05

Soru IMEI kaybetmeden root atma

Ben attım orjinal imeisine döndü
  10. mbilgili05

Yardım Xiaomi 11t şarj çok çabuk bitiyor rom onerisi

60 hz de oto parlaklıkta kullanın ve telefonu Sifirlayip temiz kurulum yapin cihaz kendine gelecektir. 8/9 saat ekran süresi aliyorum ben 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt