mbilgehanyilmaz kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom MIUI TR - 9.9.24 [MIUI11]

Arkadaşlar belki başkaları da aynı sorunu yaşar diye yazıyorum .Yedekte rom olmadığı için de çok uğraştırdı benidrunk~~ mi5 telefonumda normal olarak kurdum Dili Türkçe olarak seçtim ama sürekli olarak mi bulut durdu hatası veriyordu ve kurulumu tamamlayamıyordu. Yeniden yükleyip Dili...
  2. M

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Öncelikle özür dilerim mesaj editlemeyi bulamadım(varsa).O yüzden yeni mesaj atmak zorunda kalıyorum. En son dediklerimden sonra ,az önce chine developer (miui 8 beta diye geçiyor ayarlarda) yükleyip .USB debuggingi aktif ettim . Oem unlock diye bir ayar vardı onu da aktif ettim.Tekrar...
  3. M

Biraz araştırma yaptım .Birkaç şey denedim GPS'i acıp bilgisayarda buldurdum.Mİ unlock un v1.1 ini inidirip denedim.Bu sefer unlock yazan yere tıklanabiliyordu ama daha %5 olmadan şöyle hata verdi:
  4. M

Evet usta dediğin gibi adb klasöründe açmamışım kusura bakmayin.Şimdi denedim bu seferde unlock yaptığımız program telefonu görmüyor.Cmd ekranına fastboot devices yazıyorum ****** fastboot diyor sonra tekrar reboot-bootloader yazıyorum error not found diyor .Bu arada cihaz fastboot modda...
  5. M

Herkese merhaba , CMD ekranında adb devices yazıyorum "iç yada dış komut , çalıştırabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor" diyor ayrıca videoda gösterilen gibi değil CMD nin ilk satırı yardımcı olabilir mısınız Bu arada videoyu çok güzel olmuş MI 5 cihazımdan Tapatalk...
Üst Alt