matillakoc kullanıcısının son içeriği

1. matillakoc

Yardım Poco X3 Arama Kaydı

Uzun süre redmi note 6 pro kullandım. Şimdi Poco x3 aldım. Redmi note 6 pro kullanırken biriyle konuşurken ekranda çağrı kaydetme tuşu vardı ve işime yarıyordu. Şimdi Poco x3 te öyle bir özellik yok. Bu özelliği bir şekilde yükleye bilirmiyim.
  2. matillakoc

Yardım Redmi Note 6 Pro Ghost Screen Hayalet ekran Sorunu """Çözüldü"""

2 Gündür benimde redmi note 6 pro da ghost screnn var
  3. matillakoc

Yardım Twitter Telefon Numarası Doğrulama

Bilgisayar üzerinden felan da aynı olmuyor konu hakkında bilgisi olan var mı?
  4. matillakoc

Bu olay yeni sürmele mi alakalı.
  5. matillakoc

Twitter girdikten sonra telefon numaramı doğrulamamı istiyor kodu gönder diyorum. Sorry, the request failed. Please try again later diyor. Dünde gönderilen sınırı açtın diye hata verdi. 24 saat boyunca bekledim açıldı bu seferde böyle bir hata alıyorum ne yapmalıyım. Bilen var mı?
  6. matillakoc

Yardım Magisk

Global 11.0.1 hocam amq halq böyle hata veriyor sol sekmeden bir şey çıkmıyor.
  7. matillakoc

Yardım Magisk

Zaten twrp den kuruldu. 20.1 sürümü hatalı oluyor izinler verilmiyor. Zaten yüklüdü. Birden böyle oldu. 1577128918 Şimdi de açılış ekranında kalıyor. Twrp den yeniden kurdum.
  8. matillakoc

Yardım Magisk

Hocam bu niye böyle oldu bir türlü düzeltemedim.
  9. matillakoc

Sıcak Fırsat Tidal 4 ay HI-FI ve Master+ abonelik 1.99₺

Bu gün süresi bitmiş. İndirim yok şuan.
  10. matillakoc

Bilgisayardan ve telefondan denedim olmadı. Mail attım kartınızı kaydesin dediler kayıt olmuyor ki zaten kart. Yüksek ihtinalle yeni hesap açmak lazım. Mail attım adam akıllı ilgilenmediler.
  11. matillakoc

5 farklı kart denedim bir tanede ininal denedim.ama olmadı. 1576270660 Banka kartı ve kredi kartı olarak farklı farklı
  12. matillakoc

Ben hep bu hatayı alıyorum bu üyeliği alcam üstüne 5 aylık üyelik 5 tl bide onu alcsktım. 9 ay 7 tl çok iyi oku aktı ama sürekli böyle hata alıyorum bir şey değişmiyor.
  13. matillakoc

Soru Kulaklığın Hifi desteklediğini

Kulaklıkların hifi desteklediğini öğrenebileceğim bir yer varmı?
  14. matillakoc

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu

Hayır hocam kendimi iyi anlatamadım. Yurt dışında arama yapınca farklı ücret kesiyor arama zaten hakkım gidicek sonuç olarak şebekeye bağlanıyor. Benim dk ve ya sms d3n gitmesi lazım değil mi.
  15. matillakoc

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu

WiFi arama simgesi çıkıyor. Ama Vodafone benden sms ve ya dk ücretlendirmesi yapıyor. Telefonumu sıfırladım. Ve ücret kestiği için yerinden yükledim ama hala ücret kesiyor. Benim işime çok yarardı ne den olmuyor.
Üst Alt