Malizeynep kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

Kolay gelsin telefonu ben yapamayınca arrık servise göndereyim dedim vidasını söjtüğüm için garanti dışı kaldı anakartı arızalı deyip 750 tl para istediler bu flaşh ı neden yükleyemedim anlayamadım hakkaten anakart mı arızalı acaba
  2. M

Pardon anlayamadım hangi seçeneği seçip rom kurulumu yapayım
  3. M

Kilit açık daha önce aynı şekilde kiliti açmıştım rom un içini gönderiyorum
  4. M

Fastboot romu doğrumu peki denedim yine olmadı bu gemini ile başlayan rom değilmi yoksa rom linkini de atabilir misin
  5. M

2016.03.30 64 bit mi flash birde 2017 mi flash kullanıyorum
  6. M

İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

64 mbit flash indirdim ondan yaptım ama aynı telefonu ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak açabiliyorum fakat tuşu kilitlediğim an birdaha açılmıyor ve uzun bir süre sonra ancak fastboot moda alabiliyorum donanımsal olabilirmi acaba sıkıntı beni arayabilirseniz çok sevinirim
  7. M

İyi günler herkese sıkıntıdayım mi 5 mi 4 not 5 a kullanıcısıyım aile boyu mi kullanıyoruz fakat mi 5 kapandı açılmoyor flash lamaya çalışıyorum ama olmuyor 1 sn içerisinde yeşil çizgi doluyor success yazıyor olmuyor mi 5 ten tam anlayan biri bana yardım edebilirmi numaram
  8. M

İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

Telefonu bağlıyorum fast boot moda alıyorum teli gemini olan olan romu flash a ekliyorm flash bastığımda 1 saniye içerisinde dolugor yeşil oluyor ve success yazıyor ama tel açılmıyor flash tool 2016 2015 2017 denedim hep aynı yardımmmm
Üst Alt