malidedeoglu kullanıcısının son içeriği

1. malidedeoglu

İnceleme Uyuyan devi uyandırdık

Doğukan kardeşim özlettin kendini meizu dan beri
  2. malidedeoglu

Yardım M3 telefonda volte veya vowifi açınca kimse ulaşamıyor

Bilen yok mu arkadaşlar neden olduğunu nasıl yapılacağını
  3. malidedeoglu

Yardım M3 telefonda volte veya vowifi açınca kimse ulaşamıyor

Herkese iyi günler poco m3 128-4 aldım yeni yurtdışı ancak şuanda kayıtsız yani sıfır daha. Bu telefonda volte veya vowifi açınca arayanlar ulaşamıyor bana MIUI sürümü 12.0.8
  4. malidedeoglu

Yardım Note 9 pro mu note 9 t mi

Redmi Note 9t ile redmi Note 9 pro karşılaştırıyor isen 9 pro al derim kesinlikle Ama mi 9t ile note 9 pro ise mi 9t daha kibar duruyor ve bazı özellikleri daha güzel fakat batarya açısından üzebilir seni o yüzden yine note 9 pro tercih edebilirsin
  5. malidedeoglu

Rehber TÜRK TELEKOM volte ve vowifi açma tüm ayrıntılar

Hattı tak 2-3 saat açık kalsın hat
  6. malidedeoglu

Rehber TÜRK TELEKOM volte ve vowifi açma tüm ayrıntılar

Eyvallah kral seninde emeğine sağlık çok teşekkür ederim
  7. malidedeoglu

Rehber Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root

Normalde kalıcı ancak sizde bir hata olmuş olmalı hocam reboot recovery komutu vermeden flashlama tamamlanınca siz kendiniz açmayı deneyin telefonu normal açılsın önce sonra recovery de açarsınız
  8. malidedeoglu

Bl açık ise yüklersin fakat geri kaldırmak için recovery dosyası lazım olacak sanırım nasıl dönüldüğünü bilmiyorum
  9. malidedeoglu

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Eu Rom v12.0.2.0 Sürümü Rootlama Yöntemi

Faydalı bir bilgilendirme olmuş hocam sağolun
  10. malidedeoglu

Çözüldü Çözüldü

Hocam pbrp kurun tekrardan ama hiçbir işlem yapmadan orangefoxu geri kurun veya twrp kurun 3.4.1 olan sürümü sonra orangefoxu geri yükleyin
  11. malidedeoglu

Çözüldü Çözüldü

Orange Fox Zip dosyasını hafıza kartına atın hocam tekrar kurun veya twrp kurup sonra tekrar orangefox kurun telefon üzerinden ADB kullanmadan. USB hata ayıklama açık mı değil mi birde onu açarak denerseniz iyi olur hocam
  12. malidedeoglu

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

12.0.2.0 eu çıktı denedim şuan da kullanıyorum bir problem yok gayet stabil
  13. malidedeoglu

Joyuse miui yazılımı indirip mi flash tool ile yazılım yükleyin " bootloader kapatma seçeneğini işaretlemeden " Olmaz ise joyuse fastboot rom indir forumda konuları mevcut öyle bir dene driverleri kontrol et
  14. malidedeoglu

Çözüldü Çözüldü

Şifre koyup denediniz ve olmadıysa orangefox u tekrar kurun cihazınıza 1611177786 Şifre koyup denediniz ve olmadıysa orangefox u tekrar kurun cihazınıza
Üst Alt