MAAZC kullanıcısının son içeriği

1. MAAZC

Yardım MIUI 12.5.1 play store sorunu

Selamlar, Bu konuya çözüm bulan oldu mu? Google hesap ekleme yapamıyorum ..Chrome ,YouTube,maps üzerinden denedim ..ayarlar/hesaplar alanından deniyorum ..Google hesabı ekleyemiyorum..Google hesap ekle butonuna bastığımda telefonda hesap açma sihirbazı devreye girmiyor .. ne yapabilirim ? Tüm...
  2. MAAZC

İnternette snapdragon 8xx ler İçin kullanılmaya devam ediyor yazıyordu ..verileri temizledim .tüm izinleri verdim sorun devam ediyor ..bi yolu olmalı .. Chrome da hesbı görüyor..hesaplarda Google ekli ama maps YouTube hesabı kabul etmiyor ...play store açtığımda logo geliyor ve uygulama...
  3. MAAZC

Mi8 telefonuma MIUI 12.5.1 (çin romu) güncellemesi geldikten sonra play store a giriş yapamıyorum .uygulamaları kaldırdım yeniden yüklemeyi denedim .installer 3.0 üzerinden yeniden yükleme denedim olay servislerini yüklerken sorun yaşıyor ve yüklemeyi yapmıyor.hesaplardan Google account u...
  4. MAAZC

Yardım Miu12.0.1 play store açılmama sorunu

Tek tek yükleme Google installer diye bir uygulama var .. Download Google Installer 3.0 for Xiaomi - Xiaomi Firmware Linkinden buldum .onu yükle hepsini kendisi kuruyor..
  5. MAAZC

Bugün ne oldu nasıl oldu bilmiyorum ..günler sonra "checking info" yazısından kurtardı ve hesaba giriş yaptım..şuan bir sorunum kalmadı..bu süreçte aldığım hataları ve günlerce beklemeyi bir kenara bırakırsam.. neler yaptım ??önce Google play ve Google play services uygulamalarını kaldırdım...
  6. MAAZC

Rehber Çin Romlu Xiaomi Telefonlara Google Play Yükleme

Aynı sorun bende de var checking info mesajını geçemiyorum..hesaplarda Google hesabı yok ekmemek istediğimde yine aynı ekran yine checking info yazısı :(play uygulamaları sildim installer i sildim ..Google installer ı yeniden kurdum. Sorun düzelmedi ..
  7. MAAZC

İnternette yabancı forumlarda biraz araştırdım .play store ve play servisleri telefondan kaldırdıktan sonra "Google installer 3.0 for Xiaomi "APK sını yükleyip kurulumu tamamlayınca play store a giriş yapılabilir yazıyordu ..işlemleri uyguladım ancak play store "checking info"bilgisi ile ekran...
  8. MAAZC

China stabil rom var ..yakın zamanda başka bir çözüm bulamazsam farklı rom ya da önceki sürüme geçmeyi deniycem..
  9. MAAZC

Yanıt için teşekkür ederim..Eski uygulama verilerini temizleyip uygulamayı sildim .21.3.14 versiyon yükledim..aynı sorun devam ediyor ne yazık ki:(
  10. MAAZC

Arkadaşlar merhaba, Dün mi8 telefonuma miu 12.0.1 sürümü geldi .Yeni sürüm sonrası play store açılmıyor.Sorunu yaşayan çözüm bulan var mı?
  11. MAAZC

Uygulama Sağlık uygulamasi

monvance teşekkür ederim ..kontrol edip durum hakkında bilgi vericem ;)
  12. MAAZC

S Health indirdim kullanmaya başladım arka planda açık tuttuğum sürece sıkıntı yok ..Yardım için teşekkür ederim..Bakalım şarjı ne kadar tüketecek :)
  13. MAAZC

Mi fit bende de aktifleşmiyor bir türlü adımsayar açık ancak program içine girdiğimde saymamış oluyor geçmiş günler göstermiyor arka planda sürekli açık kalması için başka bir ayar mı yapmak gerekiyor? china stabil rom yüklü ..bileklik/saat vb.eklememi istiyor.Adımsayarı kullansam yeter başka...
  14. MAAZC

Rom Mi8 Android 9 (Pie) - MIUI 10.1 - China Stable MIUI V10.1.2.0.PEACNFI

Bende 10,0,11 var halen ..bir süre daha beklersem otomatik olarak güncellemeyi alır sanırım :)
  15. MAAZC

Soru Ana ekranda varsayılan tarayıcı

Yardım için teşekkür ederim ancak bende de olmadı :(
Üst Alt