Yardım MIUI 12.5.1 play store sorunu

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Mi8 telefonuma MIUI 12.5.1 (çin romu) güncellemesi geldikten sonra play store a giriş yapamıyorum .uygulamaları kaldırdım yeniden yüklemeyi denedim .installer 3.0 üzerinden yeniden yükleme denedim olay servislerini yüklerken sorun yaşıyor ve yüklemeyi yapmıyor.hesaplardan Google account u kaldıramıyorum ..sorunu nasıl çözebilirim fikri olan var mı?

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Mi8 telefonuma MIUI 12.5.1 (çin romu) güncellemesi geldikten sonra play store a giriş yapamıyorum .uygulamaları kaldırdım yeniden yüklemeyi denedim .installer 3.0 üzerinden yeniden yükleme denedim olay servislerini yüklerken sorun yaşıyor ve yüklemeyi yapmıyor.hesaplardan Google account u kaldıramıyorum ..sorunu nasıl çözebilirim fikri olan var mı?
Play store verilerini temizleyerek deneyin

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Hocam bazı çin romu sürümlerinde play store ve uygulamaları engellenmiş, yüklense bilecalismiyor
Bu yüzden eu rom yükleyip kullanabilirsiniz

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Play store verilerini temizleyerek deneyin

Hocam bazı çin romu sürümlerinde play store ve uygulamaları engellenmiş, yüklense bilecalismiyor
Bu yüzden eu rom yükleyip kullanabilirsiniz
İnternette snapdragon 8xx ler İçin kullanılmaya devam ediyor yazıyordu ..verileri temizledim .tüm izinleri verdim sorun devam ediyor ..bi yolu olmalı .. Chrome da hesbı görüyor..hesaplarda Google ekli ama maps YouTube hesabı kabul etmiyor ...play store açtığımda logo geliyor ve uygulama kapanıyor giriş yapmıyor..hesap ayarlarından hesabı kaldırmayı denedim hesabı kaldırma seçeneği de yok..benden başka china rom kullanan da kalmadı heralde:)

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
İnternette snapdragon 8xx ler İçin kullanılmaya devam ediyor yazıyordu ..verileri temizledim .tüm izinleri verdim sorun devam ediyor ..bi yolu olmalı .. Chrome da hesbı görüyor..hesaplarda Google ekli ama maps YouTube hesabı kabul etmiyor ...play store açtığımda logo geliyor ve uygulama kapanıyor giriş yapmıyor..hesap ayarlarından hesabı kaldırmayı denedim hesabı kaldırma seçeneği de yok..benden başka china rom kullanan da kalmadı heralde:)
Hocam bende china rom kullanıyordum, sonra bi güncellemeyle play store açılmamaya ve play hixmetleri çalışmamaya başladı, sonra baktım eu rom duye bir şey varmış hemen yükledim ve rahat bir nefes aldım. Size de önerim budur

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
12.1 ve 12.5 2021 yılı güncellemeleri Xiaomi tarafından kısıtlamalar konularak yayınlanmış hemen hemen tüm modellerde Google sorunları imei silinme şebeke gibi birçok sorunlara yol açıyor şahsi fikrim yeni güncellemeleri yüklemeyin yada arkadaşların dediği gibi eu rom yükleyin

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Ben EU rom yükledim herhangi bir sorun yaşamadım. Wipe 3 yaparak yükledim ve gayet memnunum. Bir önceki sürüme göre hızlanma ve ufak tefek güncellemeler var.

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Mi note 10 kullanıyorum 12.5 güncellemesi çok kötü eski sürüme döndüm bugün telefon kendine geldi

Tugbademir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugba
Cihazım
Xoami mi8
Konular
0
Ben EU rom yükledim herhangi bir sorun yaşamadım. Wipe 3 yaparak yükledim ve gayet memnunum. Bir önceki sürüme göre hızlanma ve ufak tefek güncellemeler var.

Merhaba.. Eu rom nasıl yükleyebiliriz? Kısa ve kolay bir iilem mi?

Üst Alt