lozu kullanıcısının son içeriği

1. L

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Ben hocamın bahsettiği romu kurdum, Magisk root nedir bilmiyorum (Düşün o kadar cahilim) sadece twrp ile kurdum. Bu sabah OTA üzerinden güncelleme aldım eu beta romdan. Siz neden ota üzerinden yükleyemiyorsunuz acaba çözemedim.
  2. L

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

BL kilidi açık xiaomi mi 8 cihazımla global kararlı sürümdeyim. MiFlash ile geçmiştim çin romundan. Şimdi bu romu kurmak için izlemem gereken adımları salağa anlatır gibi yardımcı olabilecek kimse var mı :)
  3. L

Hocam şu an bahsettiğiniz EU beta romunu indirdim kuruluma başlayacağım. MiFlash ile yapabilir miyim yoksa twrp şart mı ? Bir de, sanırım haftalık güncelleme oluyormuş, normal güncelleme gibi kurabiliyor muyuz yoksa her beta güncellemesinde veri yedeklemesi yapmamız gerekiyor mu,yani veriler...
  4. L

Bl kilidim açık, global ve cin romu dışında hiç bir rom denemedim. Eu rom neden denemeliyim en ufak fikrim yok. Hele ki siz spesifik olarak versiyon numarasına kadar vermişsiniz. Neden mesela bu bahsettiğiniz eu sürümü? Globalden ne artısı var? Görüşme kayıt özelliği eu romda aktif mi mesela...
  5. L

Peki sadece numara mi düşüyor yoksa MIUI sürümü gerçekten düşüyor mu, geri mi gidiyoruz özellikler bakımından? Ikilemde kaldım guncellemekle kalmak arasında
  6. L

Benim kafam karıştı, biriniz aydınlatın beni lütfen. Bende 11.0.6.0 sürüm ve andorid 9 mevcut. Şimdi konu başlığındaki 11.0.1.0 bundan daha mı güncel sürüm? Ben olaydan koptum....
  7. L

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Güncellemeyi yaparken değil, güncelleme telefona indirirken şarjım vardı/az vardı.
  8. L

Eşimin telefonuna da güncelleme gelmişti, internetten yüklemenin bitmesine doğru telefonun şarjı bitti. Şimdi açtığımda hem update gözükmüyor hem de güncelleştirmeleri kontrol et dediğimde güncelleştirme gözükmüyor. Fastboot linki de henüz yok. Önerisi olan ? :)
  9. L

Ortadaki 10 resmine 8-10 kere tıklarsanız bahsettiğiniz kısım görünür hale gelecektir. Ama beta olduğu için kurmanıza izin vermeyecektir. TWRP yoluyla kurabildim ben ancak.
  10. L

İNSTALL kısmına geldikten sonra boot.img seçtikten sonra neyi seçmemiz gerekiyor? recovery/ boot/system image/vendor image ?
  11. L

Recovery rom nasıl flashlanacak ki? Fastboot dosyası lazım değlil mi ? 1572689376 Bir de TWRP ile kurulumu salağa anlatır gibi anlatabilecek kimse var mı ? :)
  12. L

TWRP ile kesin kurabiliyor muyuz, konuda 2 mesaj var, birisi kurabildiğini söylemiş diğeri kuramamış. Net bilgisi olan var mı ?
  13. L

Sohbet miui 11

https://www.techindeep.com/xiaomi-mi-8-mi-8-pro-mix-2s-mi-mix-3-receive-miui-11-update-today-50269 Beyler bu site çıktı mı diyor ne diyor? No. Device Build Number Recovery ROM Android Version 1 Mi 8 Pro (equuleus) V11.0.5.0.PECMIXM (Global) Download 9 2 Mi 8 Pro (equuleus)...
  14. L

Yardım Pie Güncellemesi Sonrası Bootloop

Neyden bahsettiğinize ilişkin en ufak fikrim yok :)
  15. L

Yardım Pie Güncellemesi Sonrası Bootloop

Herkese merhabalar, 4 adet xiaomi mi 8 128 gb telefonumuz var ailecek. Hepsi çin romu yüklü bir şekilde bl kilidi açılmamış olarak satın alındı. Hiç birimiz BL kilidi açmadan android pie güncellemesine kadar geldik. Ancak cihazlardan birisi güncellemenin ardından bootloopa sardı...
Üst Alt