losmagandos kullanıcısının son içeriği

1. losmagandos

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

az önce son sürümde yaşadığım bir sorun olmaya başladı. wifi ile mobil veri arasında geçiş yaptığımda cihaz sürekli olarak reset atıyor. en son wifiyi seçtim şuanda loopa girdi sürekli açılıp kapanıyor. böyle bir sorun yaşayan var mı ?
  2. losmagandos

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

benim takıldığım nokta bu sürümü eu beta üzerine kurabilir miyim ? Sadece 4 wipe mı yapacağız ?
  3. losmagandos

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

bu kasma ve donma olaylarını bende çok yaşıyorum. cihazım redmi note 7. Ayarlara dahi girdiğimde kasılıyor cihaz
  4. losmagandos

Çözüldü Redmi note 7 ses sorunu

bende böyle bir sorun yaşamıyorum. yeniden kurulum yapmanızı öneririm
  5. losmagandos

Ana Başlık Turkcell VoLTE - VoWifi hizmetlerini tüm cihazlara sundu.

bunu bende denedim lakin donanım testi kısmına giremedim cihaz modeliniz desteklemiyor uyarısı veriyor. Redmi note 7 de bu vowifi özelliğini aktive edebilenler yazabilir mi hangi rom kullanılıyor cihazda ?
  6. losmagandos

Vowifi özelliğini ne yaptımsa aktifleyemedim bende bir çok kullanıcı gibi. Cihaz redmi note 7 eu beta var cihazda
  7. losmagandos

ikisi farklı şeyler değil mi hocam ?
  8. losmagandos

hocam orasını bilmiyorum ama bi sıralama yok sanırım ikisi de açıldı benim cihazda note 7. ayarlar kısmında ama wifi araması çalışmıyor. rom kaynaklı bir sorun olabilir mi bu yaşadığım ?
  9. losmagandos

Tema Yüksek kalite ZİPPO Kilit ekranı sesl

dosyaları o konuma taşıdıktan sonra hangi dosya yöneticisi ile taşıdıysan hocam ses dosayasında özelliklere girip orda izinler kısmında değiştire basın okuma / yazma / çalıştırma bu gruplarda Sahip kısmında okuma yazma, grup kısmında okuma, diğerde okuma şeklinde düzenleyin çalışacaktır.
  10. losmagandos

bu sms i gönderdikten sonra şu tuş kombinasyonlarını yaptık mı ? Vowifi için *#*#869434#*#* ve VoLTE için *#*#86583#*#* bende de bu arada sadece VoLTE etkinleşti Vowifi omadı
  11. losmagandos

MIUI 11 Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Beta 20.3.26_Kararlı 11.0.1.0 Rom

her şeyi denedim yok yine aynı depolamayı sıfırlamadan kasıt ? format data ise onu da denedim olmadı.
  12. losmagandos

şu şifreleme olayında biri bizi aydınlatsın artık. ne can sıkıcı durum
  13. losmagandos

bende bu sorunu yaşıyorum bu sürümde de şifre istiyor her yaptığım güncellemede bu durumdan dolayı artık rom değiştirmekten yoruldum. Nasıl çözülecek bu ?
Üst Alt