Longisland kullanıcısının son içeriği

1. Longisland

Satış Satılık mi mix 3

2500- 3000civarı sanırım
  2. Longisland

Satış Satılık mi mix 3

Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler . Elimde 3 ay daha garantili mi mix 3 var ekranı kırıldı ve 1350 tl gibi fiyat istediler yaptırmak istemiyorum yeni cihaz almak için. Telefonda eksik hiçbişey yok sadece ekran tamiri gereklidir kablosuz şarjı mevcuttur kasası çok temizdir
  3. Longisland

Yardım Eksrem mod

Keşke bende bilsem
  4. Longisland

Yardım Eksrem mod

Arkadaşlar merhaba , tema ve duvar kağıdı seçerken bu hatayla karşılaşıyorum. Ayarlarda ekstrem modu aratınca gelen menüde kapatma özelliği yok ve ekstrem mod seçili değil zaten ne yapmalıyım
  5. Longisland

MIUI 11 Mi Mix 3 Global Kararlı V11.0.4.0 PEEMIXM İndirme Bağlantıları

Banada güncelleme geldi sonra geri gitmişti bu bağlantıdan yüklersem sorun olur mu ? Yoksa Xiaomi nin kendisinin yollamasını mı bekleyeyim ?
  6. Longisland

Yardım Simge

Evert mi band3 var bende ama önceden çıkmıyodu
  7. Longisland

Yardım Simge

Merhaba arkadaşlar işaretlediğim simge ekran kilidini kapatınca görünüyor ne işe yarar bilen var mı?
  8. Longisland

Yardım Ekran döndürme

Ne güzel ya hemen çözüm buldunuz çok sağolun
  9. Longisland

Yardım Ekran döndürme

Merhabalar , herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar . Mi mix 3 kullanıcısıyım cihazımda ekran döndürmeyi kapatıyorum bi süre sonra tekrar kendisi otomatik açılıyor . Ayarlarda otomatik ekran döndürme kısmından da kapattım ancak hep böyle . Var mıdır çözümü ?
  10. Longisland

Yardım Şarj

işin açıkçası o işlemleri bilmediğim için yapamayacağım hocam malesef. Böyle kullanmaya devam ederim yardımlarınız için teşekkür ederim Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Longisland

Yardım Şarj

Hocam bu çıktı karşıma Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Longisland

Yardım Şarj

Deneyeceğim hocam çok sağolun Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Longisland

Yardım Şarj

Hocam o kilidi hiç açmadım garanti dışı olur diye. Ekranı sürekli açık tutan şeyi nasıl bulabilirim Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Longisland

Yardım Şarj

Zaten iki ay oldu alalı hocam geçen hafta hard reset attım Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt