Yardım Şarj

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Arkadaşlar geçen yine konusunu açtım ama çözüm olmadı. Arka plan uygulamalarını falan herşeyi kapattım. Bildirimler sadece WhatsApp ve Instagram olarak açık. Ama bu ekran süresi nedir ben bişey anlamadım. Överek aldığım telefondan pişman oldum . Bi çözüm bulun lütfen . Nerdeyse ekran süresi 1 saatten az olacak
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Cihazı sıfırladınız mı hocam hiç normal değil bu değerler.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hücre bekleme çok yüksek sürekli baz istasyonu tarıyor olmalı belki yaşadığınız yer ile ilgili olabilir bu . 3g de değilse eğer 3g seçili kullanın hocam . Birde grafikler den anlaşılacağı üzere cihaz sürekli uyanık görünüyor ekran kapali iken bile . Bootloader kilidi açık ise size tavsiyem miflash ile tertemiz bir kurulum yapmanız.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Hücre bekleme çok yüksek sürekli baz istasyonu tarıyor olmalı belki yaşadığınız yer ile ilgili olabilir bu . 3g de değilse eğer 3g seçili kullanın hocam . Birde grafikler den anlaşılacağı üzere cihaz sürekli uyanık görünüyor ekran kapali iken bile . Bootloader kilidi açık ise size tavsiyem miflash ile tertemiz bir kurulum yapmanız.
Hocam o kilidi hiç açmadım garanti dışı olur diye. Ekranı sürekli açık tutan şeyi nasıl bulabilirim

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hocam o kilidi hiç açmadım garanti dışı olur diye. Ekranı sürekli açık tutan şeyi nasıl bulabilirim

Bootloader kilidi açılması garanti dışı bırakmaz diye biliyorum hocam hem bıraksa bile garantilik iş olursa kapatmak 5 dakika . Hocam bazı app ler var ama geneli doğru çalışması için root istiyor . Cihazın derin uykuya geçmesini engelleyen bir şey var eğer onu bulursak sorun çözülecektir .

Şu uygulamayı yükleyin bir gün sonunda açıp bakın sol menü den cihazı en çok uyandıran hangi uygulama imiş .

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Bootloader kilidi açılması garanti dışı bırakmaz diye biliyorum hocam hem bıraksa bile garantilik iş olursa kapatmak 5 dakika . Hocam bazı app ler var ama geneli doğru çalışması için root istiyor . Cihazın derin uykuya geçmesini engelleyen bir şey var eğer onu bulursak sorun çözülecektir .

Şu uygulamayı yükleyin bir gün sonunda açıp bakın sol menü den cihazı en çok uyandıran hangi uygulama imiş .

Deneyeceğim hocam çok sağolun

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hocam bu çıktı karşıma

Bu uygulama da root istiyormuş malesef. En iyisini siz bootloader kilidin açın miflash ile temiz rom kurulumu yapın tek çare bu gibi çünkü root olmadan el kol bağlı kalıyor .

Oyla:
Üst Alt