lonewolf4 kullanıcısının son içeriği

1. lonewolf4

Yardım xiaomi note10 usb sorunu [okumadan geçme]

Bende de aynı sorun var şarjda sıkıntı yok. Her türlü driveri vs kurdum ama bilgisayarım aygıtı görmüyor İstemci aygıtı tanımadı , başlatılmadi gibi bir hata veriyor. Sorun telefondan kaynaklı gibi duruyo. Çözebilen var mı ?
  2. lonewolf4

Rom Nothing Phone 1 Resmi Üretici Yazılımları

hocam yeni sürümleri ve root yapma gibi konular ne zaman gelir. nothing phone 1 in yeni sürümü 1.5.4 ve android sürümü 13.
  3. lonewolf4

Mod MİUİ 13 Dinamik Lock Screen Magisk modülü

custom romlarda çalışmayabilir
  4. lonewolf4

Yardım Tema saati widget

şuan malesef oyun geliştirmekteyğm ilgilenemiyorum forumdaki hocalarımızdan yardım istiyebilirsiniz.
  5. lonewolf4

Oyun Yüksek Grafikli Open-world Araba oyunum 🇹🇷

tabiki kısa sürede eklemeye çalışırım 🙏😃 1683212520 şuanlık eklemedim çok yakında yeni bir güncelleme ile eklenecektir 🙏😃
  6. lonewolf4

hocam keyfinize göre oynayabilirsiniz :) arada reklam izlerseniz çok iyi olur 😅😆🙏
  7. lonewolf4

düzelttim hocam 🙏
  8. lonewolf4

Herkese merhaba 🇹🇷 Tek başıma geliştirdiğim ve hala geliştirmek üzere olduğum oyunuma yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. yorum atan herkese şimdiden teşekkürler 😃🙏 Ek: oyunda radyo açarak istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. İNDİR VE OYNA : Google PlayStore NOT: eklememi...
  9. lonewolf4

MIUI 14 Redmi Note 9 Pro – Global Kararlı V14.0.3.0.SJZMIXM

Hocam hangi twrp sürümü ile kurulabilir acaba bilgi verirmisiniz
  10. lonewolf4

Soru Sahte işlemci Snapdragon Magisk Modülü

Sadece ismen bir değişiklik yapılıyor. Donanımınızın hızlanacağını düşünmüyorum. Bu modüller genelde oyunların FPS KISITINI kaldırmak için kulanılıyor. Bazı yüksek grafiklere sahip oyunlar (Pubg) telefonlarda bazen aşırı ısınma yapıyor sabit 60 fps ve yukarısında oynatırsan, yani donanımı...
  11. lonewolf4

MIUI 13 MİUİ 13'de ROOT nasıl yapılır.?

Teşekkürler az önce bu şekilde yaptım sonra yorumunuzu gördüm çalıştı 😃
  12. lonewolf4

MIUI 13 MİUİ 13'de ROOT nasıl yapılır.?

Yeniden başlatınca twrp kalkıypr sprun nerde acaba bilgisi olan
  13. lonewolf4

Çözüldü Miui 13 Twrp kalkma sorunu

Redmi note 9 pro cihazımda Endonezya stock Miui 13.0.5 rom yüklü Miatoll uyumlu bir twrp yükliyince cihazı yeniden başlatınca siliniyor stock twrp geliyor Şöyleki fastboot flash recovery twrp. İmg şeklinde cmd yarıdmıyla yğklediğim için mi acaba sorun çünkü aynı şekilde magiski de yükledim...
  14. lonewolf4

Mod MİUİ 13 Dinamik Lock Screen Magisk modülü

Konuda detaylı açıkladım temalar uygulamasına girerek kilit ekranı özeleştire tıklayarak kolayca girebilirsiniz. Stock romlarda bu şekildedir diğer romlarda denemedim gözükmeyebilir.
Üst Alt