lokimp4 kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Mi 11T EU Fastboot Rom Arıyorum.

https://mifirm.net/model/agate.ttt Hocam bu sitedekiler işime yaramaz mı? Telefon kacaktı sıfırladık ımeısız kullanmak istedik. Ekrana nv data is corrupted hatası geliyordu acılmıyordu. Arattığımızda rom yükleme ile bu sorunun gideceğini gördük. Şuan sadece cihaz açılsın istiyoruz ne yapmamız...
  2. L

Yardım Mi 11T EU Fastboot Rom Arıyorum.

İnternetten indirmeye çalıştığımda aşşırı yavaş bir sunucu üzerinden indiriyor. 1 gündür inmedi. Daha önce indiren varsa drive linkine yükleyip atabilirmi aci ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  3. L

Çözüldü Mi 11T Güç Tuşu Aşırı Isınıyor

Telefoncuya götürdük güç tuşu kısa devre falan dedi. değişmesi lazım diye. çakma bi tane taktı 400tl halloldu şuan
  4. L

Çözüldü Mi 11T Güç Tuşu Aşırı Isınıyor

Güç tuşu telefonu açtığım gibi aniden aşşırı ısınmaya başlıyor. kullanılamayacak kadar ısınıyor. kapattığımız gibi soğuyor. forumlarda benzer şikayetler görmüştüm. yurtdışı olduğu için garantiye götüremiyorum. sıradan telefoncularında bundan anlayacağını sanmıyoruz. ne yapabiliriz bilen var mı
  5. L

Yardım Xiomi Mi Hesabı Kitlendi Nasıl Açarım?

onun ücretleri nedir bu sitede yapan var mı?
  6. L

forumda okudum bazı tarz yapılan sıfırlamalarda ileride güncelleme vs bi sey yapınca tekrar o ekran geliyormus bu adam yarın yaptı verdi diyelim 6 7 ay sonra yine aynı olma durumu var mıdır kesin çözümü yok mu bundan kurtulmamızın
  7. L

Tamamen kaldırması için verdik zaten yarın tekrar götürüp yapmasını isticez yine böyle bi sorun olmamasını istiyorum eğer buradan yardımcı olabilecek varsa adamdan para iademi alıcam buradan halledelim
  8. L

hayır tamamen yukarıdaki attığım ekran var şifreyi yazmadan açılmıyor malesef. ayrıca bu telefoncu ne yaptı anlamadım 1 gün aldı ertesi gün verdiginde eve gittik wifi baglandıgımız gibi tekrar attığım gibi oldu 300tl aldı birde
  9. L

bypass ne demek oluyor tam açıklar mısınız bilgi sahibi değilim bu konuda
  10. L

Merhaba Dün birden bire telefonum kapandı ve böyle oldu o sıra mailim çalındı aynı anda oldu alakası ne anlamadım daha sonra mi hesabı istiyor fakat bilmem 2932***no lu mi hesabı 843897* şu numaralı telefon numarasına baglı hesabın şifresini girin diyor ama o mi numarası bana ait degil fakat...
Üst Alt