Yardım Xiomi Mi Hesabı Kitlendi Nasıl Açarım?

lokimp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakkı
Cihazım
Xiomi Mi 10T
Konular
3
Merhaba Dün birden bire telefonum kapandı ve böyle oldu o sıra mailim çalındı aynı anda oldu alakası ne anlamadım daha sonra mi hesabı istiyor fakat bilmem 2932***no lu mi hesabı 843897* şu numaralı telefon numarasına baglı hesabın şifresini girin diyor ama o mi numarası bana ait degil fakat orada yazan numara bana ait telefon numarasıyla mi sitesinden mi hesabıma baktıgımda oradaki istenen mi hesabı numarasıyla benim ki eşleşmiyor ne yapmam gerekiyor anlamadım. Telefoncuya verdik 1 gün aldı yaptım dedi aldık ekran kilidi falan acıktı tam aldık cıktık eve gittik wifiye baglanıcaz yine aynısı oldu birisi acıklayabilirse cok sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_20220630_234603.jpg
    IMG_20220630_234603.jpg
    8,2 MB · Görüntüleme: 10

ektagsm21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem Deniz
Cihazım
Mi 11t
Meslek
YAZILIM
Konular
0
daha önce bypass işlemi gördümü mi hesabından dolayı

ektagsm21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem Deniz
Cihazım
Mi 11t
Meslek
YAZILIM
Konular
0
bypass şöyle birşey misal mi hesabını vardır şifresini ve bilgilerini unutmuşsundur geçici olarak o ekranı atlıyor ve güncelleme veya sıfırlamada karşına geri geliyor

lokimp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakkı
Cihazım
Xiomi Mi 10T
Konular
3
bypass şöyle birşey misal mi hesabını vardır şifresini ve bilgilerini unutmuşsundur geçici olarak o ekranı atlıyor ve güncelleme veya sıfırlamada karşına geri geliyor
hayır tamamen yukarıdaki attığım ekran var şifreyi yazmadan açılmıyor malesef. ayrıca bu telefoncu ne yaptı anlamadım 1 gün aldı ertesi gün verdiginde eve gittik wifi baglandıgımız gibi tekrar attığım gibi oldu 300tl aldı birde

ektagsm21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem Deniz
Cihazım
Mi 11t
Meslek
YAZILIM
Konular
0
çok vermişsiniz hocam ve aynı sorun devam ediyor kalıcı kaldırtsaydınız server az pahalıdır ama bu sorunu hiç bir şekilde yaşamazdınız

lokimp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakkı
Cihazım
Xiomi Mi 10T
Konular
3
çok vermişsiniz hocam ve aynı sorun devam ediyor kalıcı kaldırtsaydınız server az pahalıdır ama bu sorunu hiç bir şekilde yaşamazdınız
Tamamen kaldırması için verdik zaten yarın tekrar götürüp yapmasını isticez yine böyle bi sorun olmamasını istiyorum eğer buradan yardımcı olabilecek varsa adamdan para iademi alıcam buradan halledelim

ektagsm21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem Deniz
Cihazım
Mi 11t
Meslek
YAZILIM
Konular
0
iade alın hocam eğer yaparsa telefonu sıfırlayın karşısında yada güncelleyin

lokimp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakkı
Cihazım
Xiomi Mi 10T
Konular
3
forumda okudum bazı tarz yapılan sıfırlamalarda ileride güncelleme vs bi sey yapınca tekrar o ekran geliyormus bu adam yarın yaptı verdi diyelim 6 7 ay sonra yine aynı olma durumu var mıdır kesin çözümü yok mu bundan kurtulmamızın

ektagsm21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem Deniz
Cihazım
Mi 11t
Meslek
YAZILIM
Konular
0
kesin kalıcı çözümü var onada telefona ihtiyaç duyulmuyor yada programla değil server üzerinden yapılıyor sadece unlock kode ile 1 gün içinde o ekran kalkıyor

Üst Alt