lewizsthank1 kullanıcısının son içeriği

1. lewizsthank1

Soru Mi Book S 12.4 ChromeOs Yüklemek

Merhaba, Win 11 Pro yüklü cihazımda fakat çok yavaş çalışıyor. Chrome Os yüklemek istiyorum münkün mü?
  2. lewizsthank1

Rom Xiaomi Book 12.4" Sistem Kurtarma

Sorunu çözdüm :) 1-) Başlata CMD Yazıp Yönetici olarak çalıştırdım ve bu komutu girdim ; reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Qualcomm\Camera" /v EnableQCOMFD /t REG_DWORD /d 0 /f 2-) xiaomi-book-s-12-4-drivers/drivers at main · Wapitiii/xiaomi-book-s-12-4-drivers buradan qccam ile...
  3. lewizsthank1

Driveri silmiştim tableti sıfırladım ama yine gelmedi varmı indirebileceğim bir yer :(
  4. lewizsthank1

bende geçen hafta mi book s aldım kamerası geldiği günden beri çalışmıyor sanırım windows güncellemesi ile alakalı. Driver aradım güncelledim ama olmadı. Win 11 Pro'ya çevirdim kamera hariç sorunsuz kullanıyorum
  5. lewizsthank1

Çözüldü Endonezya Rom'una geçmek istiyorum

Merhaba, Cihazımda Global 12.5.8.0 versiyon var. Endonezya romuna geçmek istiyorum fakat Fastboot rom linki bulamadım. Çok eski versiyon mevcut sadece. Fastboot ile o eski versiyona geçmek istesem brick vs. olma durumu var mı? Twrp vs. yüklemek istemiyorum cihaza
  6. lewizsthank1

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

MIUI Global 12.5.8 sürümden Endonezya sürümüne fastboot ile geçiş yapılırsa sorun olmaz dimi?
  7. lewizsthank1

Yardım Ses Açma ve Kısmaya Basarken Farklı Bir İşaret Çıkıyor

Merhaba, Ses acma ve kisma tuslarina bastigimda boyle kollarini acmis insan secenegi cikiyor ve sesi elle manuel olarak acip kapatabiliyorum. Bunu nasil kaldirabilirim?
  8. lewizsthank1

Sohbet Netspeed Geçiş Sürecim

Akşam saatlerinde (19:00 - 22:00 arası) yurtdışı hız çıkışlarında sıkıntı yaşıyor musunuz? speedtest.net (frankfurt fdcservers.net sunucusu) nperf.com ( Frankfurt main) fast.com bu sitelerden hız testi yapabilir misiniz?
  9. lewizsthank1

Uygulama Fotoğraflara karikatür efekti veren uygulama

bende rica ediyorum :)
  10. lewizsthank1

Yardım Mi 10T Pro 3 Parmak Ekran Görüntüsü Alma

miui optimizasyonu kapalımıydı?
  11. lewizsthank1

O da olmuyor araştırdım biraz Vanced için MIUI Optimizasyonu'nu kapatmıştım, o yüzden çalışmıyormuş. Tekrar açamadım çıkmıyor.
  12. lewizsthank1

Burası seçili zaten fakat 3 parmak kaydırdığımda tepki vermiyor.
  13. lewizsthank1

Merhaba, Daha onceki mi8 cihazimda 3 parmak kaydirip ekran goruntusu alabiliyordum fakat Mi 10T Pro cihazimda olmuyor nedense. Global yazilim yuklu.
Üst Alt