lbatuhan.uzunl kullanıcısının son içeriği

1. lbatuhan.uzunl

Sohbet Oyun önerisi

Online tabanlı oyun mu, yani sadece ben ve arkadaşım mı var yoksa başkalarıda var mı? Tavsiyen için teşekkürler 1588414728 Yardımın için teşekkürler fakat bunları sanırsam herkes biliyor bana daha az bilindik oyunlar lazım
  2. lbatuhan.uzunl

Sohbet Oyun önerisi

Merhabalar, Multiplayer , co-op veya siz ne derseniz oynayabileceğim bir mobil oyun arıyorum, oyunlar ücretli veya ücretsiz farketmez fakat daha çok farming simulator, minecraft gibi oyunlar olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  3. lbatuhan.uzunl

Oyun 15₺ altı oyun önerisi (Google Play Store)

Şimdi gördüm mesajınızı ben de paycell i indirip baktım hediye olarak gözüktüğü için aldım 1 tane oyun, EQQO isimli bir oyun aldım 12₺ idi sanırım 3 ₺ kaldı onla da başka oyun alırım herhalde
  4. lbatuhan.uzunl

Soru Kablosuz şarj cihazı tavsiyesi

Benim şahsi düşüncem pahalı olması ancak yukarıda bahsettiğim gibi tek cihazı olan kişiler için hiç uygun olmayan bir alet şöyle örnek vereyim sadece telefonunuz var veya çok cihazınız var fakat en çok telefon ile ilgileniyorsanız kablosuz şarja hiç kimse bırakmak istemez takar kablosunu...
  5. lbatuhan.uzunl

Soru Kablosuz şarj cihazı tavsiyesi

Piyasada 50₺ ile 800-900₺ ye kadar kablosuz şarj cihazları bulunmakta, hepsinin birbirlerine göre avantajı veya dezavantajı var. Burada konu şarj ve pil olduğu için önemli bir konu oluyor Bu yüzden daha çok tanınmış markası olan cihazları göz önüne almak gerekiyor. Şarj sırasında bazı güvenlik...
  6. lbatuhan.uzunl

Hocam zaten amaç burda turkcell e kalmaması 3 gün sonra bitecek hediye.
  7. lbatuhan.uzunl

Ödeme paycelle değil Turkcell mobil ödemeye tanımlandı, mesajda paycell yazmıyor fakat mesaj paycell den gelmiş
  8. lbatuhan.uzunl

Merhabalar, paycell den 15₺ hediye çeki geldi google play store için güzel bir oyun tavsiyeniz varsa alabilirim. En son seçeneklerden birini alacağım. Bu arada oyun önerileri de yapmış olalım. benim bulduğum oyunlar; -Brothers: A tale of Two sons (10,99₺) -Angry Neighbor (8,49₺) -Dealers life...
  9. lbatuhan.uzunl

Sohbet Amazfit Yazılım Rezilliği

Yaklaşık 1 yıldır Amazfit bip kullanıcısıyım, ilk aldığım zaman müzik kontrolü ve Türkçe dil desteği çıkacak dedikoduları dolaşıyordu, eninde sonunda Türkçe dil desteği geldi fakat müzik kontrolü halen daha gelmiş değil büyük ihtimalle de gelmeyecek çünkü bu hafta Amazfit Bip S modelini...
  10. lbatuhan.uzunl

İnceleme En Sonunda Amazfit Bip Aldım

900e yakın tema var demişsiniz bu temalar nofity uygulanmasında mı yoksa resmi mifit uygulamasında mı veya nereden ve nasıl indirdiniz?
  11. lbatuhan.uzunl

Yardım Amazfit bip dil sorunu

Saate bir guncelleme geldi bunun sonucunda ispanyolca oldu saati sifirladim, uygulamayi sifirladim, telefonu ingilizce yapip Türkçe yaptim ama ne olursa olsun Türkçe olmuyor ne yapabilirim.
  12. lbatuhan.uzunl

Rom [Android 8] Mi 6 - MIUI 10 V10.3.4.0 PCAMIXM Global Stabil Rom

Galiba stabil android 9 da rootsuz Google cam kullanamıyoruz?
  13. lbatuhan.uzunl

Diğer Kameradaki video seçenekleri

Merhabalar,kamera seçeneklerinde video ve kısa video seçenekleri var bu ikisi arasındaki fark sadece süre farkı mı?başka farkı varsa farkları söyler misiniz.
  14. lbatuhan.uzunl

Sohbet Xiaomi Almak Ve Almamak için sebepler.

Kendime göre yazıyorum; Almak için; -fiyatına göre üst donanım -tasarım ve kalitesi (tamam tasarımları öteden beriden kopya olabilir ama üretim kısmında kaliteli üretim yapıyor/yaptırıyor) -güncelleme desteği Almamak için -ülkemizdeki aşırı fiyatlar nedeniyle rakiplerine yakınlaştırıyor fiyat...
  15. lbatuhan.uzunl

Diğer Yurt içi yurtdışı çelişki.

Ben çok beğeniyorum,temiz kurulumlu halini kullanıyorum bu soğuk havalarda ekranı açıp 2 dk kullanınca ellerimi ısıtmaya başlıyor 3.parti uygulamalar durduruldu hatası veriyor ama ben biliyorum pili tüketmesin diye birde şey var sosyal medya bağımlısı olmayalım diye pil süresini kısalttılar mi 6...
Üst Alt