LatifSC kullanıcısının son içeriği

1. LatifSC

Rom PixelUI Ports For Redmi Note 8/8T Android 13

Rom gayet güzel akıcı ve atik. Android 12'nin tamamlanmış hali gibi olmuş ancak bir sorunla karşılaştım o da kulaklıkta ses kalitesi rezalet şekilde. Sesi yarıdan fazla yükseltirsem baslar kuduruyor patlak hoparlör gibi ses çıkıyor. Çok müzik dinleyen biri olduğum için maalesef bırakacağım...
  2. LatifSC

Soru Global navigasyon çubuğunu Çin sürümü gibi yapabilir miyiz?

Teşekkürler ama haftaya Xiaomi.eu geçeceğim. Bootloaderı açarken hesabı tekrar bağlamıştım var olan süreyi sıfırladım :) :/
  3. LatifSC

Soru Global navigasyon çubuğunu Çin sürümü gibi yapabilir miyiz?

Arkadaşlar Xiaomi.eu kullanırken navigasyon çubuğu çok güzel gözüküyordu. Global'de bildiğiniz gibi stok Android tuşları var. Çin sürümü gibi yapılabilir mi?
  4. LatifSC

Oyun Pubg için tavsiyeleriniz

Note 8 kullanıyorum 720p HDR, ek ayarlar maksimumda ve gölgeler 2048x'te 40-45fps alıyorum. Tabi ki GFXtool ile yapıyorum oyun nedense düşük ayara kilitli.
  5. LatifSC

Mod Redmi Note 8 Inception Kernel v6.3 | MIUI12/AOSP A10 ve 68 Hz Ekran Yenileme

68hz modunu atınca dokunmatik çalışmıyor. Xiaomi.eu 20.7.30
  6. LatifSC

Soru Note 8 için AOD?

Hayalet ekrandan korkum kalmadı tianma sağolsun ara ara ekranda iz kalıyor :) Telefonu çok bırakan biri değilim zaten ekran sık sık açık kalır pil konusunda benim için fark yapacağını sanmıyorum.
  7. LatifSC

Soru Note 8 için AOD?

Merhaba. Note 8 için AOD ayarını açmak istiyorum nasıl yapabilirim, Zip dosyası var mıdır? Daha önce buradan bir zip dosyası indirmiştim ama telefonu açtığımda kurulmamıştı. Şimdiden teşekkürler. 1596220112 Sürüm belirtmeyi unutmuşum. Xiaomi.eu 20.7.30 Cihaz rootlu.
  8. LatifSC

Soru Mi ses yükselticiyi Xiaomi.eu'ya kurmanın yolu var mı?

Cihazı 20.7.23'e güncelledikten sonra bölgeyi Türkiye yaptım ve ses yükselmişti. Şimdi o dosyaya baktım o satırlar gelmiş ve 20'ye ayarlı. Teşekkürler.
  9. LatifSC

Mod Redmi Note 8 Plunderer - Kernel Beta | 10 Q (20.7.29)

Evet o gün kurmuştum ama 2ghzde kalıyordu tekrar eski kernele geçtim ben de. MIUI fa engelliyor olabilir diye düşünüyorum.
  10. LatifSC

Maalesef belirttiğiniz satırlar o dosyada bulunmuyor.
  11. LatifSC

Viper'in ses kalitesinden memnunum. Dolby bende ses arttırmadı ve Mi ses geliştiricisini kapattı bende. Oradan Mi gençlik sürümünű seçiyorum çünkü.
  12. LatifSC

Hayır MIUI ekranın çentiğin olduğu tarafının keskin geçtiği belli olmasın diye maskeliyor. AOSP yazılım kurduğumda o kalkmıştı ama hayalet ekran yapmıştı ben de MIUI kurdum tekrar. Yani ekran U şekli gibiyken damla ekranmıș gibi gösteriyor. Her neyse 0 yapmama rağmen maskelemeyi devam ediyor ve...
  13. LatifSC

Buildprop düzenleyicide TR gözüküyordu. Bir de browserden bakayım. 1594889582 Evet browserden de baktım değiştirilmiş. 1594889695 Yanlışlıkla gönder tuşuna basmışım. Ayrıca şu çentiğin etrafındaki siyahlıkları kapatmak istiyordum. Şu yukarıdaki çentik ile alakalı satırı fark ettim. Onu...
  14. LatifSC

Cihaz rootlu Viper kullanıyorum dedim zaten. Deneyeyim şimdi. 1594888253 Olmadı
  15. LatifSC

Başlık yeterli bence. Global yazılımda kulaklık için Mi Ses Yükseltici kullanıyordum. Şimdilik Viper kullanıyorum ama sesi pek yükseltmedi. Sistem ekulayzırı ile oynayıp Viper ekulayzırdan bütün frekansları kökledim yani. Sesi geliştirmek değil yükseltmek istiyorum. Sürüm: Haftalık Beta 20.7.9
Üst Alt